Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit megműtöttek méhsövénnyel,...

Akit megműtöttek méhsövénnyel, mert korábban vetélést okozott, annak utána nem volt gond a következő terhességgel?

Figyelt kérdés
Nekem 2 vetélésem is volt, mire észrevették, hogy méhsövényem van. Eltávolították márciusban, és most 4 terhes vagyok. Nagyon félek, hogy nehogy mégis gond legyen.
2010. júl. 4. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! nekem most is van sövényem, ráadásul nem a teljes sövény ami kettéosztaná a méhem, hanem a részleges (subseptus) ami főleg középidőben okoz vetélést. Egyébként nekem is volt már egy vetélésem a sövény miatt, úgy volt, hogy megműtenek, de végül megint terhes lettem és ez a baba már nagyon úgy tűnik, hogy velünk marad, pedig a doki semmi jót nem jósolt, szigorú fekvés van semmi házasélet, szinte semmit nem csinálhatok. Ne aggódj, mert most már, hogy megműtöttek szerintem nem lehet baj, hiszen normális a méhed :-) ne is gondolj ilyesmire!

Boldog Babavárást!

26 hetes

2010. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!