Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 8. hétig nem történik...

Ha a 8. hétig nem történik semmi gond (korábban már vetéltem a 7. héten) akkor valószínű hogy a petezsákban szépen fejlődik az embrió?

Figyelt kérdés

Úgy értem akkor biztos,hogy a petezsák nem üres?

annyi rosszat olvasni mostanság, és kicsit aggódom. Dokihoz még nem tudok menni,hogy ellenőrizze.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 30. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy nem tudsz menni, ha akarsz tudsz, ha máshova nem az SZTK-ba sz ingyen van és minden nap délelőtt és délután is van rendelés. Ne haragudj, de senki sem nem fog tudni megtávultrahangolni.
2011. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vannak,akik nem tudnak csak úgy menni... meg sem indoklom,mert még valaki képes abba is bele kötni... amúgy meg itt se sztk,se kórházi szakrendelés nincs... csak egy olyan nőgyógyász,akiről csal rosszat tudok írni-tapasztalatból. Hidd,el,Te sem mennél el hozzá!
2011. jan. 30. 17:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy valami tapasztalat érdekelt volna,hogy valaki megnyugtasson!
2011. jan. 30. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy szépen fejlődik, fontos, hogy ne aggódj. Már túl vagy a 7. héten, és a 12. sincs már messze:)

KOncentrálj arra, hogy tökéletesen szép és egészséges babád fog születni 32 hét múlva!:D

2011. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy,nagyon köszönöm! El sem hiszed,milyen jól esett ez most nekem!
2011. jan. 30. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon aggodtam,mert nekem is volt vetélésem!most 17hetes vagyok alig várom,hogy rendszeresen érezzem a mozgását!!Minden rendben lesz nálad is!!Amit tanácsolok ne olvass "szándékosan" ilyen témákat.főleg ne fórumozz mert vannak nagyon rossz indulatú emberek akik csak kioktatnak,vagy direkt ijesztgetnek!Figyeld a terhesség jeleit a szervezeted nem hagy cserben!!Csak ne aggódj!!
2011. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is azt tudom tanácsolni Neked,hogy ne olvass rémtörténeteket.A 8.héten már tuti nem üres a petezsák,akkor már van szívhang is.Ne aggódj!
2011. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Nektek!! Nagyon aranyosak vagytok!! Nem is gondolnátok,mennyire sikerült megnyugtatnotok!!


Kedves utolsó előtti válaszadó! Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. jan. 31. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!