Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen párásítót vegyek téli...

Milyen párásítót vegyek téli babának? Nagyon száraz már most a lakásban a levegő. December végén szülök.

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Teregess a radiátorokra!
2012. okt. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a radiátorra vennék hagyományos párologtatót. Lehet már kapni igazán dizájnosat is. Nem csak sima vizet teszek bele, hanem néhány csepp levendulás illóoljat vagy egy kevés levendulás fürdő sót. Kellemes enyhe levendula illat van a szobában, ami mint tudjuk természetes nyugtató hatással bír.
2012. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre, de már most száraz a levegő és nincs még fűtés úgyhogy azok nem segítenek.
2012. okt. 11. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:

December végén, mire megszülsz már lesz fűtés.


Amúgy nekünk is egy tálban van víz, de sokszor terítek nedves törölközőt a konvektorra.

2012. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!