Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit hallott a pharmaton...

Barbara2012 kérdése:

Ki mit hallott a pharmaton matruelle terhes vitaminról?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Állítólag elég jó, a gyógytertárban legalábbis azt mondták.Az összetétele is rendben van,szerinetem kb a Gravida meg a femibionnal egyszintű.Én is gondolkodtam rajta de végül Femibiont vettem.


[link]

2012. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az nem baj hogy nincs benne kalcium és magnézium?

Köszönöm.

2012. okt. 11. 07:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát a magnéziumot általában az orvos is úgy szokta ajánlani terheseknek, hogy a magzatvédő mellé.Nekem magne b6-ot kell szednem,napi kb 4-et szedek.Kálciumot meg terhesség elején nem ajánlott tabletta formájában bevinni,ezért tejteremékeket kell enni.Én Femibiont szedek az elejétől,mellé magne 6-ot az orvos szerinte ennyi bőven elég!
2012. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, inkább veszek egy olyat.
2012. okt. 11. 08:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Szívesen,jó babavárást!
2012. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem, Ceizel Endre is ezt ajánlja állítólag (védőnőm szerint). Omega 3 is van benne, úgyhogy jó. Magnéziumot nem szabad végig szedni és csak ha orvos javasolja. Kalciumot szedek külön pezsgőtablettában.

29h km

2012. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Magnéziumot miért ne lehetne szedni?Hol hallottaál ilyenről?Köztudott, hogy ajánlott egész terheség alatt főleg annak aki görcsöl és keményedik!Azt nem lehet túladagolni!Viszont a kálciumot NEM szabad mesterségesen bevinni,csak természetes úton.
2012. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat , és a segitséget.
2012. okt. 11. 10:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem.Mivel én nagyon "hányós" voltam a terhességem elején,így rögtön ezt javasolta az orvosom,mert ebben nincs A vitamin,ami állítólag fokozza az émelygést.
2012. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Engem óvatosságra intett a háziorvosom, hogy vigyázzak azokkal a terhesvitaminokkal, amikben minden benne van. Épp olyan ártalmasak, mint a multivitaminok. Nem szabad mindent együtt szedni, pl a magnéziumot a vassal, mert gátolják egymást a felszívódásban. Ezért, meg az omega zsírsavak miatt választottam a pharmaton matruellt. Reggel magne-b6-ot szedek, ebédnél pharmatont, du pedig kálciumot. Így nem nőtt meg az étvágyam és ebben a rendszerben a reggeli rosszullétek is minimálisak voltak, azért kell a magnéziumot reggel bevenni, mert jó a rosszullétre. De persze, kinek mi válik be. A pharmatonra kevesen panaszkodnak h étvágyat csinál és híztak tőle, mint pl a mindenbenne van elevitre vagy gravidára.
2013. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!