Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » + és negativ véleményeket...

+ és negativ véleményeket szeretnék aFEMIBION terhes vitaminról. Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

pozitív: - nem hánytat (van olyan más vitamin, amit sokan nem bírnak. ilyen a gravida és az elevit is.)

- nincs benne olyan bika adag vitamin


negatív: drága. különösen a 12. hét után szedendő. abból egy havi adag közel 6000 Ft.


Én az egyáltalán nem reklámozott pregnavitot szedem, nekem az volt ideális minden szempontból, ez csak 800/hó. talán azért ilyen olcsó, mert nincs reklámja, nem tudom. a babám szépen fejlődik, még nagyobb is az átlagnál.

egyébként mindegy melyiket választod, az a lényeg, hogy valamit szedj, különösen az első trimeszterben. utána már van olyan orvos, aki azt mondja, hogy el is lehet hagyni ezeket a vitaminokat.

2011. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
KÖSZI.MIÉRT DRÁGÁBB AZ amit a 13 hettöl kell szedni amikor az csak 400 mg os,a másik 800mg?a 800as mennyivel olcsobb?
2011. jan. 14. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
azért drágább, mert ahhoz omega 3 kapszulát is adnak, de ilyet dm-ben vehetsz külön is, szintén olyan 1000 Ft körül egy hóra. ez most egy új dolog, hogy ezt is szedetnek a kismamákkal, állítólag jót tesz a baba idegrendszerének. én is szedek külön biztos, ami biztos.
2011. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt vannak árak, de gondolom ez kicsit változhat patikánként

2011. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!ugylátom maradok az elevitnél.100 db-os kerül kb annyiba mint itt a 400 mgos.és inkább veszek hozzá halolaj kapszulát.
2011. jan. 14. 08:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jó az elevit. az a leginkább elismert, így biztos nem zsákbamacska.
2011. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
121.hétig femibiont szedtem,jó volt,nem volt nálam semmi mellékhatása.12.héttől váltottam,mert szerintem irreálisan drága.Most ladeevitet szedek,ez sokkal olcsóbb,és nekem még jobban is bejön mint a femibion (ebben is van omega 3,illetve jód,ami sok terhesvitaminban nincs,pedig szükséges lenne)
2011. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmi különöset nem tudok mondani. A Párom ragaszkodott a Femibionhoz, mert svájci gyártmány és szerinte ez a legjobb. Ártani biztos nem ártott...:)
2011. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, talán azért is drágább, amit a 12. héttől kell szedni, mert több ideig szeded, több pénzt le tudnak húzni az emberről.
2011. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív: nem émelygek tőle, nincs székrekedésem, az orvosom is kifejezetten ezt ajánlotta, olyan formában van benne a folsav, ami mindenképp felszívódik, könnyű lenyelni.

Negatív: drága.

2011. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!