Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is éreztem már úgy mint...

Más is éreztem már úgy mint én hogy nem szeret terhes lenni?

Figyelt kérdés
-valahogy bezárva érzem magam:(nem szabadna tudom ilyet érezni de ez van nem tehetek róla:(,már vannak gyermekeim és imásom is őket csak maga a terhességet nem szeretem pedig semmi bajom nincs tőle...
2012. okt. 10. 21:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a gyerekeimet, örülök hogy vannak, nem is csinálnám másképp, de a terhességet nagyon nehezen viseltem, nagyon utáltam. Minden bajom volt, semmiképp nem egy áldott állapotnak nevezhető.
2012. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Fura mert azért is érzem így mert úgy vagyok vele most bármi is történne nem tudnám magam megvédeni vagy a kicsikéimet,úgy érzem tehetetlen vagyok mindenben:(várom a lakóm érkezését de örülnék ha már túl lennénk rajta...valahogy ez az állapot nem nekem való ettől függetlenül boldog vagyok csak úgy mond törékeny lettem...
2012. okt. 10. 21:31
 3/29 anonim ***** válasza:

én is így vagyok..és még eléggé az elején vagyok:/

szeretnék már túl lenni rajta!

2012. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
hol az elején??én 12 hetes vagyok,ápr.vége még kicsit odébb van és félek hogy nehogy depis legyek mert az ugye csak jön magától,akaratlanul:(
2012. okt. 10. 21:35
 5/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én szerettem várandós lenni! Az utolsó 1 hónap volt nehéz, amikor alig tudtam menni úgy fájtak a csontjaim. Meg egy két gyomorsavas nap.

Mondjuk csak egy gyermekem van és tudtam pihenni rendesen. Biztos ezért sem volt teher nekem.

2012. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Harmadikat várom, az első két terhességet nem igazán szerettem, ezzel a mostanival viszont most valahogy nincs semmi bajom. Nem testi okaim voltak nekem sem, hanem lelki.

Próbáld elnyomni ezt az érzést és foglalkozz a meglévő gyerekeiddel, aztán úgyis hamar itt a vége!!!

2012. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen próbálok vele nem foglalkozni ,sőt a kicsik úgy lekötnek hogy nem marad ilyenre időm,de csak napközben,mikor eljön az este a magam kis csendességében ilyen butaságokkal foglalkozok pedig örülnöm kellene hisz másnak gyermeke sem lehet nekem meg ez is megadatott,szóval van ám rendesen lelkiismeret furdalásom emiatt az érzés miatt,de nem tudok tenni elenne:((
2012. okt. 10. 21:44
 8/29 anonim ***** válasza:

azért akár hogy is a terhesség embert próbáló feladat

lelkileg talán még nehezebb mint testileg

kifordul az életed a régi múltjából, teljesen természetes hogy idő kell feldolgozni és sietteted az egészet

2012. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esik ám amit írtok,hogy nem vagyok egyedül,már kezdtem félni hogy önző vagyok és csak nálam van így...köszi hogy ilyen aranyosak vagytok és hogy nem támadtatok:)kicsit akkor megnyugszom és nem eszem magam emiatt ,hisz majd csak eljön az-az áprilisi nap is:)
2012. okt. 10. 21:57
 10/29 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok,de utáltam a terhességet eddig,még most is.Nekem nem való ez a dolog,nem tudom élvezni,nem tudok büszkén sétálgatni ,minden bajom van nekem is.Alig várom hogy megszülessen végre a lányom és vége legyen.Már az elejétől nagyon nehéz volt,és problémás.Csak hogy két gyereket szeretnénk,és még egyszer végig fogom csinálni...:):) Neked is sok sok erőt az elkövetkező hetekhez. De azt tutira állítom hogy ha még a terhességet nem is szereted azt imádni fogod amikor mozog a baba.Nem azt amikor majd kirúgja a hasfaladat,hanem amikor dudorodik,mocorog stb.Az nagyon édes.:)
2012. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!