Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felszívódhat 3 nap alatt egy...

Felszívódhat 3 nap alatt egy 19,7 mm CRL-es embrió?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt a mérés, ma már azt mondták, embrió nem található a petezsákban. Dundi is vagyok kicsit, meg egészségügyis is. Nem tudom elképzelni, hogy 3 nap alatt egy 2 cm embrió felszívódjon, eltűnjön.
2009. aug. 6. 12:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos lehetséges! :(

Gondolj bele egy 11néhány hetes magzat is meghalhat,csak a tiéd pici volt és felszívódhatott.

Sajnálom!

De ha kételkedsz benne,inkább menj el egy másik dokihoz is,hátha az 1. csak "elnézte" !!

2009. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

2 doki volt bent az uh-n, nehezen találta meg mindkettő. Már gondoltam rá hogy csüt.ig elmegyek azért máshoz is. Mert ha jövő hét en csüt, sem talál semmit akkor be kell fejezzék a mutatványt. De hát nem is véreztem, nem is görcsöltem. Mindegy .

Köszönöm a válaszodat:) :(

2009. aug. 6. 12:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezek olyan dolgok hogy nem biztos hogy rendes tünettel járnak! Rengeteg nő nem is tudja hogy terhes volt, mert még azelőtt felszívódik a magzat hogy észrevenné! Persze nem csak a vetélésnél van ez így, hanem még számtalan betegségnél!

Nagyon sajnálom, ha valóban így alakult, fel a fejjel és kitartás!

2009. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos felszívódhat!Nekem május elején volt missedem.

Egy keddi nap derült ki,hogy a magzat már nem él,pénteken kórház,új doki új ultrahang,és már magzati árnyék sem volt!:((((Pedig kedden még láttam!

Sajnálom,de hátha.......

2009. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bátorításokat. Mindenképp jelentkezek, hogy mi lett a vége.

Mindenkinek köszi a válaszokat:

:((

2009. aug. 6. 15:02
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van veled?

2009. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Tegnap voltam egy régi motoros uh-os hölgynél. Ő is megerősítette, van lepény, van petezsák, keringése is van, de nincs a petezsákban embrió. :(((

Holnap megyek vissza a dokimhoz, éhgyomorra megyek, mert ha tegnap üres volt holnapra nem lesz benne 10 hetesnek megfelelő embrió, így befejezik a missed ab.-ot.

Ha tényleg így lesz ígérem pénteken jelentkezek.

Nagyon köszi a kérdést és az érdeklődést.

V.

2009. aug. 12. 17:14
 8/20 anonim ***** válasza:
szorítok érted! várjuk a csodát!!
2009. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Így van!!!Nagyon szorítunk bármi is legyen!Veled vagyunk!
2009. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap el is pityeredtem, olyan jól esett, h gondoltatok rám így ismeretlenül. Még a párom is mondta "aranyosak".

Ma voltunk vissza én felkészültem a műtétre. Erre a doki elsőre megtalálta a petezsákot(nem mint múltkor), benne a múlt hétfőinél picit nagyobb embrióval és szívcső kezdeménnyel. Igaz nem talált keringést. Meglepődött és azt mondta:

"Nem veszem el ezt a gyereket, mert nem 100% hogy elhalt. Nem nőtt, de nem is töpörödött, nem szívódott fel, nem tűnt el és nem okoz panaszokat. Kap még egy hetet, mert ilyet még ő sem látott."

Elnézést kért, h. 3.ra is visszahívott minket. Ha nem lesz változás-növekedés, akkor 24.-én tényleg megszakítja, ha pedig addig nő akkor jól átvágott mindenkit a baba, mert nem akkor fogant mint a számított, hanem később. Tehát lehet, h még csak 5-6 hetes, főként, hogy 45 napos ciklusaim voltak. Most újra várunk és kicsit reménykedünk.Egyébként a hőmérőzés és az utolsó peteérés alapján most a normális. Remélem él!

Ha új info van jelentkezek.Gyönyörű napot néktek.

V.

2009. aug. 13. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!