Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó a málnalevél tea?...

Mire jó a málnalevél tea? Tapasztalatok? Ti ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hány hetes kortól lehet inni?

36 hkm. 2. baba. Elsőnél nem ittam.



2012. okt. 9. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
38-39 héttöl lehet inni fellazitja méhszájat megkönnyebitit a szülést és a tejtermelödést elösegiti
2012. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én betöltött 36. héttől ittam. Én ajánlom, nagyon gyorsan tágultam, majd 4 kilós 1. babát 5 óra alatt megszültem. Sokan írják, hogy nekik nem hatott, de szerintem nekem segített.
2012. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Betöltött 36.héttől iható. Gyorsabban tágulsz tőle. Nekem 2 szülésem pokol volt.16 és 10óra vajúdás és oxitocin.. Most 36.héttől ittam napi 1litert(2evőkanál teábol) elosztva:reggel ,délben,este..Az első fájástól számítva 4óra múlva a karomban volt. Sokan mondják hogy túlhorást okoz. Én 40+2re szültem de nagyon tudom ajánlani. Próbáld ki bátran,ártani nem fog. 2-3napig lehet hogy többször mész wc-re,ne ijedj meg..Sok sikert
2012. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)! Most tudtam meg hogy faros a kislány, akkor is ihatom a teát vagy úgyis császár lesz?
2012. okt. 9. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
én ittam a 36 héttől, és hatott. Könnyebb a tágulás tőle. Én elfolyt vízzel mentem a kórházba, semmi tágulás. Aztán 3 óra múlva ki voltam tágulva, közben aludtam
2012. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!