Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fajta overállt vesztek...

Milyen fajta overállt vesztek téli babának?

Figyelt kérdés
Az a dilemmám, h. kaptunk bundazsákot, de azt nem lehet bekötni a hordozóba. Vennem kell overállt (aminek van lába), de milyet vegyek? Aminek kívül orkán az anyaga, vagy a thermo-velurost (ami szintén vastag)Szóval ha velurosat veszek, az is vastag, azt tanácsolták h. az is elég, mert betakarom még vastag plédbe, be a hordozóba és kész. Ha meg sétáltatjuk a velurost rá, be a zsákba, és kész. Max. be lehet még takarni. Remélem értitek a problémám. Újonnan mindegyik nagyon drága, használtan próbálok majd venni. De két fajtát nem vennék. Most akkor mit vegyek, hnogy legyen, dec. végi, jan. eleji baba lesz.
2012. okt. 12. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Még ha sokba is kerül, én azt tanácsolnám, hogy szerezd be mindkettőt. Nekem - eddig - két lányom van. Igaz örököltük unokatesótól, de nekünk volt egy vastagabb fajta meg egy vékonyabb is. És volt, amikor elég volt az "orkán" anyagú betakargatva, volt amikor kellett a vastagabb. És nem baj, ha nem a legkisebbet veszed, mert akkor bátran alá tudod majd öltöztetni.

És egyáltalán nem ciki használtat venni. Az sokkal olcsóbb.

2012. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen fajtákat be lehet kötni:

[link]


Amúgy nem teljesen értem a problémát. A babakocsiba jó az amit kaptál (ahogy leírtad), hordozóba meg ilyen pici babát nem szoktak sétálni vinni, inkább babakocsiban. A másik ilyen picuri babánál be kéne fűteni előre a kocsit, az a pár méter meg a kocsiig bármilyen takaróval megtehető.

Szerintem ne vegyél semmilyent, orkán anyagút meg pláne nem, mivel csúszkálni fog azzal mindenbe a gyerek, a legjobb a thermo, plüss. Ha mégis hordozóval fogtok sétálni akkor egy olyasmi kéne ami a linken van.

2012. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért volt a dilemmám, mert a kórházból haza kell hozni, meg majd vinni orvoshoz, és ki tudja milyen idő lesz dec. vgégn, jan. elején amikor születni fog. Végül is lábasat vettem, de nem orkánt, vmi egyéb anyaga van, és nem is thermos, sajna abból nem volt méret. Így a gond megoldva. Sétálni ha az idő fogja engedni mindenképpen babkocsiban (mózes) fogjuk.

Kicsit túl komplikáltam, de első gyerek, sok mindent nem tudok. Sőt napról napra döbbenek rá h. mennyi mindent nem. :)

2012. okt. 14. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!