Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még magyarországon olyan?

Van még magyarországon olyan?

Figyelt kérdés
Lehet még kapni abortusztablettát?:O mennyibe kerül?

2012. okt. 12. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van....
2012. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%

8,9


szerintem meg azért tilos, mert az emberek kb úgy tekintenek az abortuszra mint egy kis kellemetlenségre, mint egy kis megfázás, és ennyi. így is, hogy műtét kell. hát, ha még csak annyi lenne hogy bekapok egy tablettát 'oszt cső.... erkölcsileg romboló. ha van még mit rombolni...

2012. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12

Viszont sokszor van hogy nem azért kell abortusz, mert felelőtlenek voltak, hanem más egészségügyi ok miatt, esetleg védekeztek és mégis. Tehát ezek a nők, nem elég hogy esetleg elvetéltek, de még szenvedjenek egy abortuszt végig. Sajnos nincs igazság. Egyébként egyet értek azzal amit írtál, nekem is ez jön le a cikkekből amit olvastam a témában, de azért ezt nem lehet ennyire feketén fehéren nézni.

Egyébként biztos vagyok benne hogy a tabletta bevétele esetén sem gyalog galopp a folyamat.

2012. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pont a napokban olvastam cikket róla. Magyarországon be van tiltva. Csak korai terhességnél alkalmazható egyébként, a 8. hétig, sokkal kíméletesebb mint a műtét. Nincsenek szövődmények, fertőzésveszély. Ezért számomra is érthetetlen, hogy miért van betiltva.

Viszont Ausztriában elérhető: 490 Euró plusz kiutazás költsége.

2012. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!