Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó ez a babakocsi?...

Szerintetek jó ez a babakocsi? Van valakinek Kunert Silver kocsija?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 12. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Baby Merc Agat Lux babakocsim van(bolygókerekes),szerintem azokat is nézd meg,mert azok is nagyon jól néznek ki!! [link]
2012. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első, ami szembetűnt: a tolókar nem fordítható át. Ha a mózest és a sportrészt mindkét irányból rá lehet tenni a vázra, akkor sem praktikus, ugyanis ha fordulsz a kocsival és rásüt a nap a babára, akkor az utca kellős közepén nem nagyon lehet a vázra fordítva rakni gyerekkel együtt a cuccot.

Nem feltétlenül kell, hogy a babakocsihoz passzoló, vázra szerelhető legyen a hordozó. Ha mész vhova sétálni, akkorn nyilván a mózesbe, v. a sportrészbe teszed a babád. Ha nagyáruházba mész, és a kocsiból kiveszed a hordozót, akkor praktikusabb a hordozót a bevásárlókocsira tenni, nem a vázra, amit a csomagtartóban hurcibálsz. Tolod a babakocsit és a bevásárlókocsit is?

Ultrakönnyű vázszerkezet? Egy frászt! Tedd rá a mózest, vagy a sportészt, máris van min. 12 kg.

Ami jó benne, az a bolygókerék, abban az esetben, ha nem földes/murvás úton közlekedsz vele.

Ne haragudj, lehet hogy most lelomboztalak, és sokan nem is értenek velem egyet, de a véleményem ez.

Egyébként a lengyel babakocsik nagyon jó minőségűek, tuti, hogy nem fog szétesni.

Nagyon soknak találom ezért a kocsiért a 72.000.- ft-ot, és nem azért, mert az összeg sok (én is néztem ezt a kocsit, és simán ki tudtam volna fizetni), hanem egyszerűen az ár-érték arány, hát... Nem ér ennyit ez a kocsi.

Én ezt vettem használtan (amin nem látszott a használat 25.000.- ft-ért): [link]

És egy chicco hordozót újonnan (mert hordozóból, autósülésből nem veszek használtat) 20.000.- ft-ért.

Szóval, ne hari, de ez a véleményem.

2012. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ha mindenképpen olyat akarsz,akkor amit az 1. válaszoló linkelt, az jobb, mint amit Te néztél ki.

2012. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a babavar.hu oldalt, érdemes, nem drágák és újak!
2012. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.Nekünk Kunert VIP volt,ami szinte teljesen ugyanaz mint amit a 2-es linkelt be.Én szerettem de a második babánknak biztosan multifunkciós babakocsit fogok venni.Azért a bolygókerekes sokkal jobb.A sport kocsink olyan és sokkal könnyebb vele fordulni is nem kell emelgetni a kocsit.Tetszik nekem is ez de nem ilyet vennék.

Nekem ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Csak a Conecohoz nincs babahordozó,én ezért nem venném meg.

2012. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!