Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsis kérdés. Melyiket...

Szilvi01 kérdése:

Babakocsis kérdés. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni 3 babakocsi között vacilálok: Titi Triton,Kunert Silver illetve Raf Pol Fenix 3in 1. Nem tudom melyik érné meg igazán. Egy nagyváros panellakásban lakom ahol van lift(4 emeleten).És egy kis Fiat Seicentoval járok. Fontos lenne nekem hogy könnyedén betudjam rakni a babakocsit az autóba viszont annyira ne legyen kicsi hogy a gyereknek ne legyen kényelmes. Akinek van tapasztalata a 3 közül vmelyikkel segítsen.Köszi
2012. jan. 22. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Titi Tritont NE!!! nehéz mint a fene ahhoz hogy emelgesd nem tűnik kiló alapján nehéznek de valahogy a súlyeloszlása nem a legjobb. A sportülése pedig olyan keskeny hogy az csak extra vékony és pici babáknak jó, az én lányom kis husis volt és pont télen volt 1 éves így kb.cipőkanállal tudtam volna beletenni a sportrészébe...pedig 1 évesen azért még bőven használtunk babakocsit...

Gyorsan túl is adtam az egészen és vettem másmilyet.

A Kunert Silver ilyen szempontból jobb hogy nehéz ugyan az is viszonylag de legalább a sportrésze kellően tágas nekem azzal az a bajom hogy a sportrész nem forgatható a vázon. (tehát csak kifelé tud nézni a gyerek, van aki szerint ez nem baj mert úgyse az anyukára kiváncsi már de engem zavart.)

A kunert és a raf pol is szerintem nagyon nagy összecsukva...nem hiszem hogy egy seicentoba belefér..

Én a helyedben valami kisebbek között nézelődnék pl. bbc loola up (arra is lehet mózest meg hordit venni) vagy pegperego (szintén van rá mózes meg hordi) a mienk espiro vector lite erre is van mózes meg hordi.

Esetleg Quinny buzz ?

2012. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is babakocsi nézés kellős közepén vagyok a második csemetének. Amit már tudok, nekünk Kunert Vip volt,nagy nehéz,de 6 hónap után felmondta a szolgálatot. Örültem,hogy meg tudtam tőle szabadulni, amit tudok még,hogy a titi-t sokan nem ajánlják,nehéz kezelni, pattog.

Mivel a raf-pol -t is ott gyártják,ahol a kunert-et ezért én már első körben kizártam,ami benn maradt a Pierre cardin 682 Ab. Rosszat nem hallottam idáig róla, holnap megyek boltban is megnézni.

[link]

2012. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ezek körül szerintem sem férne be a kis kocsiba egyik sem...

Nekünk Baby Point V3-unk van, nagyon szeretem, és éppen hogy elfér egy kicsi-pici autóban. A többi nem nagyon fért be, de még liftbe sem!

Kunertet próbáltuk betenni, még baba érkezése előtt kipróbáltuk, mert sógornőméknek ilyen van és nem fért be a csomagtartóba. Raf Pol meg tök hasonló, úgyhogy szerintem az sem férne be. Titit nem ismerem, de senki sem ajánlotta.

Én is mást nézegetnék a helyedben. Hauck, Espiro vagy olyat ami nekünk is van, Baby Point. S mérőszalaggal mennék vásárolni. :)

2012. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok igen ez a másik tényleg nulla rugózása volt és pattog benne a baba...:((

A pc 682 is nagyon jó meg a 692 is!!! és ezek se drágák így szettben meg főleg!

2012. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyiket sem venném meg.

Gagyi lengyel babakocsik. PC -em volt, amit irtak fenn, de többet volt szervizbe, mint nálam, igy a 3. alkalom után visszakértem a pénzemet.

Esetleg Jane? nem nézted őket?


Én saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy babakocsin nem szabad spórolni, mert utálni fogsz sétálni menni a gyerekkel.

2012. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
úgy látszik ez a titi triton elég sok kritikát kap mindenhol most hogy utána olvastam. Viszont megnéztem a kunert silver mérete csukva sokkal de sokkal kisebb mint a raf pol fenix-é. 42X63X93 bár sztem a csomagtartómba igy se férni bele,de a hátsó ülésen már igen. az espiro vector lite-t is megnéztem nagyon szép de sajnos az nekem már anyagilag nem fér bele a keretbe. A pierre cardinok meg valahogy nem tetszenek.és ez a quinny buzz sem mert 3 kerekű. viszont láttam olyat hogy Peg perego venezia navy,arról valakinek valami vélemény?
2012. jan. 22. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Peg perego Veneziánk is volt:) De az tudomásom szerint olyan hogy nincs külön mózese hanem a sportülés fektethető és ennyi. Amúgy jó kocsi szerettem városban meg pakolászni jobbra balra ahhoz nagyon jó lehet. Súlyra sem olyan nehéz és 2 irányból tolható.

Igen én is azért javasoltam amiket írtam mert gondoltam hogy azért nézted ki ezt a 3-mat mert anyagilag a több százezres nem fér bele...a Janék sajnos marha drágák újonnan :(

2012. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
silver cross linear freewayről valakinek vélemény?
2012. jan. 24. 20:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Tako Jumper x?
2012. jan. 24. 22:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Tako sem fér be seicento-ba. Még egy opel astra csomagtartóját is elég jól kitölti, aminek literre is sokkal nagyobb a csomagtere és jóval szélesebb autó ugyebár.


Esetleg egy ilyen? [link]

2012. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!