Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhességi tüneteitek...

Milyen terhességi tüneteitek voltak, és mikor? A nem várt előtt is éreztetek valamit, vagy csak utána? Mennyivel? Mit? Sokkal eltért a menszeszes tünettől?

Figyelt kérdés
Bocs,hogy nem a teherbeesés kat.ba írtam,de ott még találgatások vannak leginkább,nálatok meg már tuti a baba.Az általános tüneteket ismerem,de ugye mindenkinél más lehet.
2010. jún. 6. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a fiamnál sem és most sem (6 hetes terhes vagyok) éreztem semmit. Legelső tünet a menszi kimaradása és ezzel egyidőben a mindjárt megjön érzés pár napig.
2010. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én minden reggel hánytam, fáradékonyabb voltam, lelkileg érzékenyebb. Kívánós egyáltalán nem voltam. Kb. a 6-8. hét környékén kezdődtek a tünetek.
2010. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6. hét körül kezdödött az émelygés, hányinger és néha még hányás is kisérte a reggeli ébredést, de volt hogy délután lettem rosszul. Szédültem és fáradékony voltam, muszáj voltam ebéd után ledölni egy- két órácskára. :) Ja és azóta is tart a rosszullét, most 14h km vagyok.
2010. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13:51-es vagyok. Kiegészítem annyival, hogy a nemvárt előtt nem voltak tünetek. Előző terhességemnél kb 8 hét után volt néha rossz gyomor érzésem, olyan mintha puffadt lenne, de nem hánytam. 14 hét után ez is elmúlt.Viszont egy mosópor illatára nagyon érzékeny voltam, szintén 8. hét után, de ezt végig terhesség alatt. Most még semmit nem észleltem.
2010. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt tünetem az elmaradt mensi előtt is már egy héttel. Soha életemben nem égett a gyomrom azelőtt. Azt sem tudtam milyen érzés. És bizony ebből a jelből sejtettem, hogy baba van, mert égett a gyomrom szinte minden nap. A mellem is feszült, de arra nem figyeltem oda különösebben, hisz az a mensi előtt is szokott. Viszont már 26 hetes vagyok, és csak a legelején volt a gyomorégés, azonkívül semmilyen rosszullétem nem volt.
2010. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan fájt a derekam, azt hittem hogy valami bajom van....

Azt másfél hónapig szenvedtem mire kiderült hogy terhes vagyok, szóval az első hónapban simán megbetegedtem:S

De utána sem volt semmi tünetem

27 hetes km

2010. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!