Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség hányinger/hányás...

Terhesség hányinger/hányás nélkül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a második terhességem,és sem most sem az első gyermekemnél nem volt hányingerem,és egyszer sem hánytam!


39 hkm

2012. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sosem hánytam és hányingerem sem volt. Tehát tapasztalatból mondom, hogy van ilyen.
2012. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igaz még csak az elején vagyunk, de kicsit furcsáltam, hogy eddig nem volt, mert mást nem hallok, hogy ki mennyire volt rosszul. :)
2012. okt. 13. 14:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg semmilyen tünetem nem volt azon kívül, hogy nőtt a hasam és mozgott a gyerek. Még vérezgettem is, pont olyan össze-vissza, mint a terhesség előtt.
2012. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyik babával sem volt hányingerem, nem is hánytam, pedig külön neműek, riogattak is, hogy más lesz, mint az első. Hát tévedtek:-) boldog babavárást és kívánom, hogy maradj ilyen hányinger-mentes:-)
2012. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 krisztivan ***** válasza:
Semmiféle hányás,hányinger nem volt.Viszont a szaglásom mint egy vadászkutyáé,olyan lett:-))
2012. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig még én sem hánytam egyszer sem!11hkm
2012. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem hánytam, kívánós sem voltam, remek terhesség volt, egészen a 9. hétig, amikor elvetéltem.
2012. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem sem volt, sőt kívánós is csak a 6. hónap után voltam, de ez is csak 1x-1x fordult elő. Nekem a szaglásom sem lett kifinomultabb, sőt amiről sokan beszélnek, hogy megcsap valaminek az illata, és undort vált ki, én ezt sem tapasztaltam. Volt egy két étel amit előtte nagyon szerettem, és terhesség alatt nem kívántam.
2012. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!