Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a jóslófájás? Milyen...

Milyen a jóslófájás? Milyen időközönként lehet érezni?

Figyelt kérdés

Ez már azt jelenti hogy hamarosan szülök?


Nagyon lent éreztem mintha belül kaparna valami illetve szurkalast ereztem.nem mondom hogy rettenetesen fájt de azért fajta. Azóta sem éreztem.

35hetes



2012. okt. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy készül a méhed a szülésre. Keményedni érezheted, vagy pedig mensi szerű görcsöket. A lényeg, hogy nem szabad még rendszeresen jönnie.
2012. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kudos ***** válasza:
Lényeg, hogy szabálytalan időközönként jön. Ha nagyon fáj, nem jósló már. Én is 35 hetes vagyok, 3. baba, és vannak rendesen, van amikor 10 perc alatt 3 és fáj, de ez még tényleg csak "jósló" vagyois Braxton Hicks :)
2012. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen panaszaim. Pedig csak 28 hetes vagyok, a tegnap este első és a második görcsszerű fájás közt 10, utána 15 majd a legutolsónál 45 perc telt el.

Ez normális?

2012. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kudos ***** válasza:
ha nem jelentkezik rendszeres időközönként nincs ok aggodalomra 35 hét már gyakorol a méhed. sok sikert . irigyellek :)
2013. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!