Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jóslófájás is visszatérhet...

A jóslófájás is visszatérhet szabályosan, ugyanolyan időközönként?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok. Tegnap este óta sokat volt összehúzódásom, kora reggel óta pedig szinte ponotsan 1,5 óránként jön egy nagyobb volumenű. Most ez mi lehet? Lehet ez már a szülés előjele? Vagy a jóslófájások is térhetnek vissza pontosan ugyanolyan időközönként?
2008. aug. 26. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen a jóslófájások is lehetnek szabályos időközönként jövőek.Ha a szülés van itt azt meg fogod érezni,már akkor,amikor a doki még nevetve hazaküldene a kh-ból,h vaklárma.
2008. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en is 38 hetes vagyok,nekem is eleg sok es eros osszehuzodasaim szoktak lenni,a mulntnap este 7perenkent voltak erosebb fajasok,de egy ido utan elmultak,szerintem neked is josloak.
2008. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!