Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamákra lennék...

Olyan kismamákra lennék kíváncsi, akik az első trimeszterben nagyon kipattanásosodtak, főleg a homlokon és az állon, valamint a száj körül. Van itt olyan?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 16:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Amolyan aknéhoz hasonló,nem lehet kinyomni.
2012. okt. 13. 16:16
 2/10 anonim ***** válasza:
szia. Én a fiamnál ilyen voltam. agyonnyomkodtam magam, sebes voltam egészen 8 hónapos koromig. aztán minden nap mostam vagy 10-szer, hol tiszta vizzel, hol pedig baba szappanal!! nekem sajnos a vállamos is voltak. tavaly mikor kiderült hogy terhes vagyok, az arcom kisimúlt, szinte minden patti eltünt. Sajnos missed lett a vége, most ismét babát várok, és újra vannak ragyáim!!!!
2012. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nekem is kijöttek és nem tudok vele mit kezdeni. Hiábavaló küzdelem, egész terhesség alatt végig fog kisérteni, pedig előtte nem voltam ilyen. Nálunk is kisfiú lesz, lehet, hogy a hormonok játszanak velünk. :)

21 hetes kismama

2012. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, nálam a 10-11. hét környékére lett katasztrófális a helyzet, főleg a homlokom, de az államon is voltak...de, hogy biztassalak is : ez kb 2-3 hétig tartott és utána elmúltak teljesen most nagyon szép a bőröm, bízom benne, hogy így is marad!

Egyébként van egy-két tuti kencém, ha érdekel megírom priviben.

2012. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a harmadik-negyedik hónapban voltak ilyen problémáim, aztán megszűnt, azóta szép a bőröm.

31+5 hkm

2012. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vegig nagyon csunya melyrol jovo, gyulladt akneim voltak. Voltam borgyogyasznal, de semmit nem hasznalt, amit adott. Rendszeresen jartam kozmetikushoz.

Van direkt fedoalapozo problemas borre, azt kiprobalhatod. Erdemes ebbol markasat venni szerintem. En nem szerettem kulonosen rakenni semmit.

Szules utan elmult, a masodik terhessegemnel szerencsere nem jott elo.

2012. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak ugyanazt tudom mondani amit a "ma 17:37-es" válaszadó. Korban is ugyanannyi idősek vagyunk :) Annyi a különbség, hogy én nem tudom, hogy fiam vagy lányom lesz :) 21 hkm
2012. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

korán, 8-9.héttől kezdve tele van a nyakam és arcom vonala, a hátam, és néha van az arcomon is, ja és a mellkasomon is sok van. Nem lehet kinyomni, nem gyulladt, csak van.

Fiam lesz.

31+5 kismama

2012. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pattanásos volt az arcom, ebrymicin gélt használtam rá, nagyon szépen elmúlt.
2012. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 adel26 válasza:
nekem is van a szajam korul esaz allamon,20hetes terhes vagyok es fiu lessz:)a lanyommal nem volt:)
2012. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!