Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Temetésre készülök és félek,...

Temetésre készülök és félek, hogy nagyon megfog viselni szerintetek ihatok citrom füves nyugtató teát, egyáltalán segithet?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok .A jövőhéten megyek imádott nagyim temetésére ,ha nem igy lett volna el sem mennék de nagyon nagyon szerettem és kötelességemnek érzem ,hogy ott legyek ! A babámnak sem szeretnék ártani .

2012. okt. 12. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen azt ihatsz nyugodtan! Őszinte részvétem!
2012. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A citromfű teának jó nyugtató hatása, mivel nem vízhajtó hatású, így ihatod, persze nem liter számra. De azt nem tudom mennyire segít.
2012. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérjél magadnak egy széket, ne álld végig az egészet. Felénk akinek szüksége van rá (akár teljesen egészséges, de nagyon összetört családtagnak is), annak még a sírhoz is visznek egyet. Ha rosszul lennél mégis, inkább menj vissza az autóba pihenni. Valószínűleg mindenki tisztában van azzal, hogy terhes vagy, és lehet nem bírod végig az egészet. Igyál sok vizet, és csak valami könnyűt egyél előtte. Beszéld meg előre egy családtaggal, vagy baráttal, hogyha úgy alakulna, bármikor hazavisz. Öltözz fel jó melegen, mert ebben a hidegben nem jó sokat kint ülni.
2012. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

39 hetes voltam, mikor meghal a nagyapám. Nem

Tudtam elmenni a temetésre, mert 200 km lett volna! Rossz volt hogy meghalt, de a babára gondoltam!

Pont aznap szültem, mikor a temetés volt, valamilyen szinten így elviselhetőbb volt, mert abszolút nem

Járt az eszemben a temetés, csak a baba, meg a szülés, meg a fájdalom!

A szüleimben is vegyes érzelmek voltak, mert reggel a nayapát temettek, siratták, halotti tor, vendégek, de közben meg az unokáert izgúltak!

A baba sokat segít, elveszi a figyelmed, és tudod hogy erősnek kell lenned miatta is!

A baba miatt ne aggódj, attól hogy sírsz neki nem

Lesz baja!


Olvastam itt egyszer hogy egy kismamának a férje halt meg, mégis erős volt, és a babával is minden rendben ment!

2012. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kissbe ***** válasza:
2012. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát,igazán aranyosak vagytok .:)
2012. okt. 13. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!