Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. héten mi lehet a hasamban...

11. héten mi lehet a hasamban ez a buborékszerű pukkanás?

Figyelt kérdés
1. baba :)
2012. okt. 13. 19:57
 1/5 barackvirág 5 ***** válasza:
Én pénteken voltam nőgyógyásznál 15 hetes vagyok a héten.Pont én is rákérdetem,hogy érezhetem-e már a baba mozgolódását.Nem majd csak a 20.hét körül!-volt a válasz-
2012. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló. Szerintem meg igen.

Én először a 12 hetes uh után éreztem egy ici pici valamit, aztán rá talán 1-2 hétre már biztos voltam benne hogy ez az én pici fiam volt.

Kedves kérdező: szerintem lehet a babád!

2012. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mozog a baba. Én a 13. héten éreztem ilyet először, aztán egyre gyakrabban és erősebben.
2012. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a babád. Ha mégsem, akkor is jó a tudat, hogy ott van és lehet hogy ő:-)
2012. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az elsőt a 17. héttől kezdtem érezni, gyengén. Most a másodikkal már a 11-12.héten voltak gyanús jelek, már kezdtem azt hinni, h tényleg azt érzem, mikor aztán teljesen elmúlt, és a 16.héttől volt biztos az, h ő kapirgál. Most 20hetes vagyok, és már majd szétszedi a pocakom a kis vasgyúróm. :-)

Szerintem nagyon hasonlítanak az első érzések a bélmozgásra, így én azt mondanám, h ha nem minden nap éred, akkor még nem a picid. De ha nem múlik, és inkább csak erősödik, akkor ő lesz.


Egyébkén azt szokták mondani, h az első babát a 16-20.hét körül érzik meg először, a többediket pedig az elsőtől már hamarabb.

2012. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!