Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Milyen vizsgála...

Terhes vagyok? Milyen vizsgálattal derül ki?

Figyelt kérdés
Nemjött meg a mensim már másfél hete így csináltam egy tesztet de az nagyon halvány elmosódott csíkot mutatott?Szerintetek az vagyok??Milyen vizsgálattal tudom kideríteni segítsetek nem voltam még soha terhes!Köszönöm
2012. okt. 14. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elmész szépen nőgyógyászhoz, majd ő megvizsgál, és megmondja, hogy az vagy-e.
2012. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tapintással?
2012. okt. 14. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Normál nőgyógyászati vizsgálattal kezd (egyik kezét a hüvelybe helyezi, másik kezével pedig a hasadon kívülről tapintással megnézi a méhedet) - ugyanis lehet érezni a méh nagyságából, hogy terhesség van-e vagy sincs. És természetesen ha úgy érzi, hogy van valami, akkor megnéz hüvelyi ultrahanggal is.
2012. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz még egy tesztet, de ha azon is lesz 2 csík, mindenképp el kell menned nőgyógyászhoz, ha akarod a babát, ha nem.
2012. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Halvány vagy elmosódott? Mert nem mindegy azért. Ha elmosódott, akkor lehet, hogy túl sok pisit szívott fel. De amúgy 2 csík volt? Mert, ha a második csak simán halványabb, akkor bizony terhes vagy.
2012. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én azzal kezdeném,hogy még 1-et tesztelnék..
2012. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy akár készíthetnél egy képet a tesztről, feltölthetnéd, és akkor jobban tudunk segíteni.
2012. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én se voltam még terhes. Mikor késett nekem 2hetet akkor csináltam reggeli vizeletből és egyértelműen látszott a 2csík. Ha elmosódott volt akkor sok vizeletet engedtél rá. Várj pár napot és csinálj még egyet. Ha azon 2csík szerepel akkor terhes vagy. Aztán utána kell menni orvoshoz. De akkor is el kell menned a negatívot mutat.
2012. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van egy halvány csík és körülötte elmosódás!Holnap reggel csinálok másikat!Én nagyon szeretném ezt a babát:) 21/ L
2012. okt. 16. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 csíkod van, akkor nem vagy terhes. De hátha a következő teszted 2 csíkos lesz!
2012. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!