Eveer kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

kb egy hónapja együtt voltam egy sráccal. nem védekeztünk. és vmikor utána kellett volna megjönnie a menzeszemnek,és meg is jött olyan3-4 nap múlva.. de most megint meg kellett volna már jönnie 5 napja.

az is igaz hogy az utóbbi időben elég sokat híztam,és azt is hallottam hogy a testsúly változás is késleltetheti a menzeszt. ti mint mondtok?


2012. okt. 14. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Terhes vagy!!!
2012. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem védekeztél...gratula!
2012. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen lehetsz terhes, a menzesz elött is elöfodrul spontán peteérés, az aktustkövetö menzeszed nem akadályozza meg, hogy közben teherbe essél.


Sürgösen csinálj tesztet, és ha pozitiv, gondolkodj el azon, hogy hogyan tovább.

2012. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azt azért még hozzáteszem hogy a srác nem ment el.. igaz tudom hogy ez még nem zárja ki azt h terhes lehetek..

mindenesetre köszi a válaszokat

2012. okt. 14. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély hogy teherbe estél, én igy estem teherbe, igaz mi terveztük a babát és férjnél vagyok, csak éppen abban a hónapban hanyagoltuk a baba projektet és igy jött össze egy alkalomból, nem is hittem volna el, nekem is megjött aktus után 3 napra a menszim de a következö kimaradt már elötte éreztem hogy valami fura van teszteltem és pozi lett azóta 20 hetes boldog kismama
2012. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!