Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik veszelyesebb a 3....

Melyik veszelyesebb a 3. trimeszter elejen? Nyitott mehszaj, vagy megrovidult mehnyak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Attól függ melyik méhszáj nyitott a külső vagy a belső. HA a belső is akkor nagyon fokozódik a fertőzésveszély, jó lenne antibiotikumot szedni. Ha csak a külső, az nem annyira gáz. A méhnyak rövidülése a szülés közeledtét jelezheti, így fenyegető koraszülésre enged következtetni.
2012. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 19. héttől 2000 az értéke. A héten rákérdeztem a dokimra, hogy mi van ezzel az értékkel, mert a védőnőm szinte halálra váltan kérdezi, hogy rövidült. Mondta a doki, ez nem probléma egyáltalán.

32 hetes kismama vagyok, ezen a héten is 2000 az értéke. Ráadásul ahogy mondta, a holdban van a magassága, azért van minden bajom a vizsgálattól.

2012. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már az első méhszáj vizsgálatnál is C 2000 volt.Aztán a kb.24. héttől nyitva van a külső méhszáj (C2100).Nem jelent nagy problémát,kímélnem kell magam és a "hagyományos" házasélet tiltva.De szerintem nem kell aggódnod, ilyen értékekkel is hordtak már túl babát.


35+4 hkm

2012. okt. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hordtak már túl, meg szültek is meg a 36. hét előtt koraszülött babát. Pl a barátnőm a múlt héten
2012. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28. héten a méhszájértékem 2000 volt. A 31. hét körül erős hüvelyi feszülést éreztem, szóltam a dokimnak, megvizsgált: 1100. Nálam tehát egyszerre nyitott külső méhszáj, és megrövidült méhnyak. Be is fektetett a kórházba, a 33. héten azonban kiengedtek, de szigorúan pihennem, feküdnöm kell. Most már 36 hetes vagyok, de újra előjöttek ezek az erős, fájdalmas feszülések. A baba sokat mozog, de érezhetően nem fér már odabenn, sőt, nagyobb is, mint az átlag-baba. A szülésre már felkészültem (amennyire feltud egy első babás), a férjem is velem együtt izgul, várjuk a baba érkezését!
2012. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!