Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » észre lehet venni ha szivárog...

észre lehet venni ha szivárog a magzatvíz vagy ha nyitva van a méhszáj?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, de ha igy van,akkor menjél orvoshoz, minél hamarabb.
2012. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A méhszáj általában (de nem mindig) erős fájdalommal, esetleg görcsökkel nyílik. A magzatvíz szivárgás meg... hát csorog végig a lábadon...

Remélem nincs baj, mik a tüneteid?

2012. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én éreztem a méhszáj nyílását (erős, fájdalmas, furcsa hüvelyi feszülés), szóltam a dokimnak, megvizsgált, és be is fektetett a kórházba, mert a koraszülés fenyegetett. A méhszájam nemcsak nyílt, de még meg is rövidült, ez volt a 32. héten. Már 36 hetes vagyok, és még egyben vagyok... A magzatvízszivárgásról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen, de észre lehet venni, sőt, azt ezerszer jobban, mint a méhszájnyílást. A méhszájnyílást nagyon ritkán érzi meg az ember, az esetemben pl csodálkoztak az emberek (orvosok, ápolók, a védőnőm) és mondták is, hogy nagy szerencsém volt, hogy éreztem.


Mint ahogy az előző válaszoló is írta, lehet érezni, de mihamarabb szólj a dokidnak! Inkább menj feleslegesen, minthogy baj legyen belőle!

2012. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a görcsöket kihagytam! (köszönöm 2. válaszoló!) Fájdalmas feszülés görcsökkel, én még keményedtem is mellé...


(utolsó voltam)

2012. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak szerettem volna igazából tudni! tegnap este éjjel fájt a hasam kicsit szurkállt is de leginkább feszült de a magne B 6 hatására elmúlt! Folyásom az van de nem hinném hogy az a magzatvíz lenne!
2012. okt. 15. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:

A folyással nekem is volt gondom, a 20. héttől baromi erős lett és nagyon megijedtem, hogy esetleg a magzvatvíz. Doki megnyugtatott, hogy ez tök normális, mert ilyenkor jobban tisztítja magát a hüvely, hogy kiseperje a bacikat, azért lehet erősebb.

- 2. válaszadó voltam újra -

2012. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! hal istennek egész éjjel meg sem állt a baba semmi tünet nem volt úgyhogy csak tegnap bepánikoltam kicsit!
2012. okt. 16. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!