Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok ötletet...

6hetes terhes vagyok ötletet szeretnék kérni, hogy mit csináljak! Van egy kutyám ás tegnap volt az első alkalom, hogy hányingerem lett az ürülékének a szagától hát ma be is hánytam sétáltatás közben. Eddig soha nem volt ilyen. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Tudom ez a terhességgel jár ,hogy a szagokra így reagálok csak hát ha van valakink valami ötlete.És nagyon türelmetlen is vagyok vele később mindig megbánom ahogy viselkedek vele de sajnos ő kutya nem tudom neki elmagyarázni ,hogy most mindenkivel ilyen vagyok és ne haragudjon rám...Valakinek valami ötlet? köszönöm

2012. okt. 15. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk 3 Amstaffink van és az elsö trimeszterbe hasonlóakat produkàltam én is:( Nàlunk csak az müködött, hogy a pàrom jàrt velük sétàlni, plàne, hogy ugye a kutya kakit nem hagyjuk magunk utàn, hanem kidobjuk, és nekem a dokim külön kiemelte, hogy kerüljem ha lehet. Amiatt meg ne legyen büntudatod, hogy ingerültebb vagy, a kutyusodnak biztos te vagy az atyauristen, nem hiszem, hogy zokon veszi:) Hidd el ök is érzik a màs àllapotot, legalabbis az enyémek sokkal higgadtabbak, kevésbé hevesek a közelembe, vigyàznak rànk:) Boldog baba vàràst!

17 hetes kismami

2012. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Nem is tudtam h várandósan el kéne kerülni az ürülék összeszedését! hmm hát valószínűleg ez lesz nálunk is a megoldás! Mert nem tudom nekem kell a zacsi vagy a kakinak:D:D Biztos igazad van ,hogy érzi velem is kicsit nyugodtabb bár nekünk Bull terrierünk van 1 éves és elég széllel bélelt még:D de tényleg vissza fogottabb velem:) Köszönöm szépen a segítséget!Nektek is Boldog Baba várást!!:)
2012. okt. 16. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!