Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13,5 mm-es petezsák normális...

13,5 mm-es petezsák normális ilyenkor? Szept.18-án volt meg utoljára, aszerint 6 hetes múltam és még nem látott a petezsákon kívül semmit. Se picuri se szívhang. Ez normális? Ez az első terhességem, és már most aggódok, mi lesz később.

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is így volt csak nekem 14mm-es volt a petezsák 6 hetesen! Mikor visszamentem 1 hét múlva akkor már ott volt a kicsike és volt szívhang is!Nyugodj meg biztos minden oké!Ha gond lenne akkor a doki biztos mondta volna!

34 hetes kismama

2008. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szept. 18. -án volt meg utoljára. de nekem 35 naposak a ciklusaim. Én csak november11.-én megyek orvoshoz. Már nehezen bírom. Remélem, nekem is minden rendben lesz, úgy mint Neked, mert ez a méret normális!! Gratulálok!
2008. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Remélem minden ok lesz velünk, veletek...
2008. okt. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!