Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézisem volt tegnap,...

Amniocentézisem volt tegnap, normális a görcsök mellett, hogy élesen belenyilallik a hasamba a fájdalom?

Figyelt kérdés
Nem mondtak semmit, csak hogy magne b6-ot szedjek és pihenjek, de azt nem, hogy milyen fájdalomra számítsak. Remélem ez se baj.

2012. okt. 16. 08:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:

igen.pár napig erős görcsök jelentkezhetnek.Pihenjél sokat!

Mennyire fájt,ha megkérdezhetem?Mindenki mást mond erről...

2012. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem mondanám fájdalmasnak, inkább csak kellemetlen mert feszíti belül a hasadat, és mire felszívják a két fecskendőnyi vizet, az azért 2 perc kb. Inkább utána fáj a has, mint közbe, hát azért nem igazán vállalnám be mégegyszer. Nem kellemes az biztos, de túléltem.
2012. okt. 16. 08:37
 3/61 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem normális sem a görcsölés, sem a nyilalló fájdalom. Van orvosod? Hívd fel szerintem...
2012. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nekem múlt héten volt, és utána 2 napig feszült a hasam, és összességében olyan "kellemetlen" érzésem volt a hasamba, DE görcsölni egy kicsit sem görcsöltem!

Szerintem a görcsölés az már nem normális dolog, mindenképpen hívd fel az orvosod és kérdezd meg a véleményét, addig is a magnéziumot emeld a duplájára.

Nekem Magnerotot (3X2) javasoltak, és már a vizsgálat előtt megemelt adagban szedtem, és még utána is legalább 1-2 hétig.

2012. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Jaj, akkor inkább felhívom, köszi!
2012. okt. 16. 10:20
 6/61 anonim ***** válasza:
Mit mondott a dokid?
2012. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
nekem mondták a no spa-t is, ha görcsöl vehetek be. de nem görcsöltem hál istennek. remélem, neked is elmúlik.
2012. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Na azt mondta lapátoljak magne b6-ot, és pihenjek. Előfordul, hogy görcsölést okoz, mindenkinél más. Hát remélem elmúlik és nem lesz baj. Köszi a válaszokat!
2012. okt. 16. 10:40
 9/61 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt amnio-m, de nekem se görcsölt, csak feszült a hasam elég furcsán. A görcs egyébként nem jó (akkor veszélyeztet a vetélés kockázata), de ha a dokid azt mondja, nincs probléma, biztos úgy van... És tényleg, szedd a magnéziumot és feküdj! És ne idegeskedj az eredményen!

Amit viszont szeretnék megosztani veled (ezt nekem sem mondták akkor), hogy van egy másik veszélye az amnio-nak. Ez egy méhen belüli fertőzés lehet, ami miatt szintén elmehet a babád! Figyeld a tested, ha esetleg több lenne a folyásod, vagy viszketnél, azonnal menj majd orvoshoz! Ez az amniot követő 12 héten belül esedékes! (erről 32 hetesen beszélt nekem az itteni főorvos a kórházban, amikor koraszülés veszélye miatt be kellett feküdnöm a kórházba. Tapasztaltam akkor viszketést, több folyást, szóltam, és akkor szembesítettek ezzel a ténnyel)

Nem akarlak megijeszteni, de úgy gondolom, ha már nem mondják senkinek, legalább mi, kismamák fogjunk össze, és osszuk meg a tapasztalatainkat egymással!


36+1 hkm

2012. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy! Köszi! Azt olvastam én is egy fórumon, hogy fertőzés lehet, de azt nem tudtam milyen tünetei vannak. És azt se nagyon értem hogy lehet elkapni.
2012. okt. 16. 11:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!