Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+4kismama vagyok menszesz...

Barbys26 kérdése:

36+4kismama vagyok menszesz görcs ami körbe megy a derekamon és a hasam alján ill 7 perces méhösszehúzódások kevés barna folt a bugyin van amikor a 7perces10-15percre váltanak csak néha rendszeres.30hetesen volt a méhszáj3100. mit jelentenek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem induljatok a kórházba.
2012. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezek a tünetek 3napja vannak van amikor elmúlik mint akiről levették volna,nov10re vagyok kiírva.ha most jönne ugye nem lenne koraszülött??bocs ha butának tünök de első baba lessz és nem tom mi minek a menete.és köszi a gyors választ
2012. okt. 16. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mennyetek a kórházba. Mivel november 10re vagy kiírva így lehet koraszülés is. Kórházban te is megnyugszol.
2012. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz butának :) A barnás folyás,tágulásos vérzést jelenthet.Mivel 36 hét után nem számít koraszülésnek.De még nem is töltötted be 37. hetet.Ilyenkor már nincs gond ha megszületik a pici.Könnyű szülést.
2012. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,mi történt! :)
2012. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


36 hetesen hasonló tünetekkel hívtam fel a szülésznőmet.

Azonnal berendelt a kórházba (2. babám volt)

Rá másfél órára már babáztunk a férjemmel :)


Sz.tem menjetek be, nézzenek rád és a babára, max. hazaküldenek, de nyugodt leszel, hogy minden rendben van!


Én mennék, pedig már 3 gyerekem van....

2012. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabszem ***** válasza:
a barnás vérzés lehet a nyákdugó is. Én mennék a dokihoz, nehogy gond legyen. 37. hét elött koraszülöttnek számít a legtöbb kórházban, de nem ez a lényeg , hanem hogy a baba jól legyen.
2012. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam benn a kórházban nst szívhang minden rendben fájástevékenységet mutat 60% de még van kis időnk együtt.azt mondták hogy készülődik a nagy útra:-)már csak arra lennék kiváncsi hogy 60%után kinek mennyi időre rá indult be a szülés.szép napot mindenkiek:-))
2012. okt. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!