Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesek szerintetek a...

31 hetesek szerintetek a reggeli 2 pirítós, egy mackó sajt, egy csésze tea. Kevés? Utána 2 szem cukorka, és egy kicsi müzliszelet! (8-kor reggeli) 11:30-kor már éhes voltam, és egész nap szédelgős voltam.

Figyelt kérdés

A kérdés az,hogy baj lehet a vércukrommal?11:30-kor 3,2 volt a vércukorszintem.A tejes zyemlés terhelésen jó volt az érték:4,5,és a tej ,zyemle után 5,9.

Normális ez,hogy ilyen hamar leesett a cukorszint?veletek megtörtént már?



2012. okt. 16. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, egyszerűen gondolj bele, hogy már milyen nagy a babád, nyilván több energiára van szükséged! Egyél amennyit jól esik, és amilyen sűrűn megéhezel, max figyelj oda a tartalomra...
2012. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bár csak 26 hetes vagyok, de azt eszek és annyit -lehetőség szerint..- ami jól esik.31 hetesen már elég nagy a babád, biztos "eszik is rendesen".. talán azt érzed hogy igyekszik az igényeinek megfelelően tápanyagot felvenni.

Elvileg az ebéd és reggeli között kéne lennie tízórainak is, talán azért vagy éhes már fél 12re.

Hülyeség hogy "kettő helyett kell enni", de azért gondolj bele, tényleg ketten vagy most....

2012. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kene meg ket darab gyumolcs vagy paradicsom/paprika stb es a pektermekek teljes orlesuek legyenek az tovabb tart es a vercukor stabil marad tole.
2012. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Küsz szépen a válaszokta!Már azt hittem ,hogy hipoglikémiás vagyok.Ezek szerint ti többet esztek,és meg nem eszem eleget,mert most vacakol a gyomrom is ,sok a savam.Majd jobban odafigyelek rá, és eszem gyakrabban.Biztos többet elvon a baba tólem ,és azért szédelegtem!
2012. okt. 16. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!