Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan szexelhetnékem van...

Állandóan szexelhetnékem van terhesség alatt. Más is van így?

Figyelt kérdés
Ráadásul ikreket várok de akkor sem bírok magammal.
2012. okt. 16. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :) ilyenkor a hormonok is táncot járnak, és a vérbőség miatt is sokkal kívánósabb az anyuka :)
2012. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ó igen,a hormonok.Kicsit irigyellek,velem épp az ellenkezője történt:(
2012. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első 3 hónapban én is aktívabb lettem volna ha lehetett volna. Most meg már hogy lehetne, eszembe se jut sajna hogy mi mindent lehetne a párommal csinálni... :)


:/

2012. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Feleségemnek is ikrekkel volt egy ilyen időszaka, alig bírtam vele.

Használjátok ki, mert aztán akkora lesz a hasad, hogy ha még akarod, akkor sem igazán fog menni, és nagyon kényelmetlen lesz az egész.

2012. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hú megnyugodtam!Már kicsit megijedtem h mennyire normális h alig bírom kivárni h este legyen.:))
2012. okt. 16. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Adná az ég, hogy így legyek mint te!!!! - sajnos én is az ellenkező táborba tartozom, de mindkettő teljesen normális, ilyenkor a hormonok veszik át az irányítást.
2012. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ikrekkel voltam terhes és végig nagyon kívántam a szexet! Csináltuk is végig, utoljára a terhességem alatt, a szülés elött 1 héttel, azaz 39 hetesen. Hatalmas hasam volt, de valahogy megoldottuk.

Nekem annyi volt, hogy úgy a 17. hét után szemből már nem ment, mert anniyra "felcsúszott" a hasam, hogy nem kaptam levegőt. De ment oldalról és hátulról is:)

Sok sikert, de vigyázzatok!

2012. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem várok ikreket, de a kívánósság az meg van. :) Sajna nem lehet most és az is lehet, hogy a maradék idő is így fog eltelni. A legrosszabb, hogy sokszor álmodok is ezzel. És szegény férjemet is sajnálom, hogy ezt most nélkülöznie kell. De ugye valamit valamiért. Szóval akinek lehet, az használja ki! Helyettem is! :D
2012. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
éld ki magad, szülés után se idő, se kedv nem lesz a szexre:S
2012. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó Neked! Nálam nagy nulla.
2012. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!