Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvosi javaslatra napi 3x1...

Orvosi javaslatra napi 3x1 magnerotot szedek. Pluszba lehet bevenni egyet?

Figyelt kérdés
eléggé húzódik a hasam, nagyon kemény, kellemetlen. azzal bajt csinálnék szerintetek, ha most is bevennék egy szemet a napi 3-on felül?
2012. okt. 16. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem vehetsz be.nekem azt mondta h ha nagyon görcsölök akkor 2őt is vehetek be 1szerre.
2012. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan bevehetsz akár többet is. Ezt nem lehet túladagolni.
2012. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, be is veszek egyet :)
2012. okt. 16. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Most, hogy visszaemlékszem, én 3szor 3-at szedtem belőle, koraszülés veszélye miatt.
2012. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pár hétig 3x2-t kellett szednem. Nyugodtan vehetsz be plusz egyet ha úgy érzed, de azért ne vidd túlzásba. És ha kevésnek érzed a 3szemet, akkor beszélj róla a dokiddal!
2012. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerencsére nem kevés, csak ma nagy takarítottam, akváriumot pucoltam, ilyenek. szerintem kicsit sokat vállaltam mára, ezért volt, pihenek, vettem be magnéziumot és már sokkal jobb :)
2012. okt. 16. 17:38
 7/8 Kissbe ***** válasza:
Én napi 4 magnerotot szedek orvosi javaslatra.Viszont a pocim sokat keményedett,kórházba is voltam 2hetet...Sok orvos azt tanácsolta,mikor méhösszehúzódás-keményedés van,egy picike jó minőségű konyakot kell inni,ami 3percen belül hat.A magnézium,meg kb 2-3óra.Én soha életemben nem ittam egy korty alkoholt se,utálom most is,de tényleg bevált.Igy ha nagyon gáz van muszáj vagyok picikét inni.
2012. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vehetsz be. De akár megihatsz egy pohár (1-2dl) jó minőségű vörösbort is, ami szintén oldja a görcsöket. Vagy egy kád meleg (nem forró, inkább olyan 39-40 fokos) vízbe is beülhetsz, az is jó, de csak ha nincs nyitva a méhszájad! Amúgy meg egy meleg zuhany is megteszi, de a kádban csücsülés sokkal kellemesebb.


34 hkm

2012. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!