Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang 4+2, mire számítsak?...

Ultrahang 4+2, mire számítsak? Gyakorlatilag csak a megvastagodott nyálkahártya és semmi más, nem? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
kb igen ha lesz egyáltalán hüvely uh
2012. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél ilyen korán menni?
2012. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egy két hetet várj,vagy másfelet,akkor lesz értelme.
2012. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy múlt havi fertőzés kontrolljára megyek, és közben pozitív lett a tesztem. Ha nem lenne ez a kontroll, biztosan nem mennék a 7. hét előtt, mert csak aggódik az ember...
2012. okt. 17. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én petefészek fájdalom miatt mentem a 4.-5. hét között,de mondta a doki,hogy ez a terhesség velejárója,csak mivel első babámat várom,nem tudtam,hogy mit szabad érezni ilyenkor és mit nem.Na de a lényeg,hogy megvizsgált.Először megnézett a kacsával,hogy nem-e vérzek,meg hogy rendben van-e a méhszáj,utána pedig hüvelyi Uh-ot csinált,de még csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott.Aztán vissza kellett mennem 2 hét múlva,akkor hasi Uh-al kezdte,de azon csak petezsákot látott,ezért újabb hüvelyi Uh-ot csinált,és azon már láttuk a 6 mm-es embriómat :) És a szívhangját is megtudtuk már hallgatni :) Boldog Babavárást!


11+1 hkm

2012. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de szuper, köszi az infót. Boldog babavárást Neked is!
2012. okt. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!