Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkaptam a 11+0 heti vervetel...

Babocka kérdése:

Megkaptam a 11+0 heti vervetelelem erdmenyeit. Ti mit szoltok hozza?

Figyelt kérdés
PAPP-A 0,283mlU/ml 0,21 MOM,FREE bHCG 32,2ng/ml 0,75 MOM,Aztan a 16+0 napos masik eredmeny S-AFP 28,40 ng/ml es S-HCG 24356IU/I.A triszomia 21 1:220-hoz.Irtam annak a dr.Hamvas Ferencnek o azt irta,hogy leehet nem jo heten csinaltak.Mi a velemeenyetek?
2012. okt. 17. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy orvoshoz vidd el,mert itt nem hiszem, hogy sokan hozzá tudnak szólni.Ez tényleg dokira tartozik.
2012. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Penteken megyek genetikara,csak gondoltam addig megprobalok tajekozodni.
2012. okt. 17. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Érem én,de itt kevés az esély rá, hogy érdemi véleményt mondjon valaki,ha meg hülyeséget mondanak,azon fogsz parázni.
2012. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy mar sok hulyeseget olvastam,nem gondolok arra ,hogy barmi baj lenne,tudom,hogy minden rendben lesz!
2012. okt. 17. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony!Ez a jó hozzáállás,sok baromság van a neten,inkább ne itt tudakold meg ezeket a dolgokat,én is tök ideges voltam mikor terhesség első heteiben olvasgattam itt ezt azt.Azóta leszoktam róla.Jó babavárást,első voltam.12hkm
2012. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!