Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a terhesség...

Ki mennyit hízott a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én 171 cm voltam és 66kg,és most már 86-87 vagyok,pedig van még 6 hetem.Szerintem annyira nem látszik ez a + 20 kg,de olvastam,hogy ez már veszélyes.Eddig is erősebb testalkat voltam,odafigyelek,de azért nem akarok csak salátát enni,vagy diétáznom kellene??

2012. okt. 17. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szülés után 2 kiló volt rajtam, de én naponta rendszeresen mozogtam(Úszás, séta, négy emelet lépcsőzés). Mindenképpen konzultálj az orvosoddal, vagy védőnőddel!
2012. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia. 170cm vagyok 82kg-mal lettem terhes,a súlyom nemigazán látszik meg mert erős a csontozatom! Persze nem vagyok manöken.:)

Az első trimeszterben 3kg fogytam,utána 9kg jött fel a 41.hétig.

2012. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gabszem ***** válasza:
Én kb. 12 kilót híztam terhesség alatt, de mikor hazajöttem a kórházból akkor 5 kilóval kevesebb voltam mint terhesség elött... Kicsit rosszul sikerült a szülés...
2012. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak hogy megnyugtassalak, én 176 cm vagyok, szülés előtt 65 kg voltam, már 5 hetesen feljött plusz 2 kg, és a végére 25 kg plusz volt rajtam! A szüléssel lement 10, az első 6 hónapban meg kb még 8-10 magától. Még szoptatok, így a maradék marad. Nekem soha egy szóval sem mondta az orvos,hogy túl sok! Pedig a végére konkrétan romboló voltam. Szerintem ne aggódj, egyél egészségesen, ne csak salátát, de azt is, majd lefogyod.
2012. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én mindig kérdezem a dokit,hogy nem baj-e hogy hízok,de ő mindig azt mondja,hogy terhes vagyok. A terheléses cukor is tök jó eredményt adott,így pláne mondta,hogy nincs baj. Most nézegettem a 24-32.hét között jön nagy hízás..és nekem is akkor indult meg nagyon a szekér,és tény,hogy az utóbbi 3 hétben szinte nem is moccant,remélem már nem jön fel sok.

Persze én sem szeretnék 80-90 kg-os lenni baba nélkül,de nem azon aggódom,hogy kövér leszek utána,hanem,hogy a baba ne legyen óriásbébi,meg a szüléskor ebből ne legyen baj.Meg azt is olvastam,hogy aki vészesen sokat hízik,vagyis 20 kg fölött,az azt kockáztatja,hogy a gyerek kövér,vagy cukorbeteg lesz nagyobb korában,és ezt nagyon nem szeretném

2012. okt. 17. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Húúúú 2-es válaszoló csak ámultam-bámultam hogy én már erre a kérdésre válaszoltam volna??:))))))))de ahogy tovább olvastam láttam nem én vagyok:))Szóval úgy mint a második 173 centi vagyok és most 82 kilóval kezdtem a terhességem de mivel erős csontozatú vagyok nem nagyon észrevehető a nagy súly;)az előző terhességemet 78 kilóval kezdtem és 98-al mentem császárra ,ikreim lettek és ketten 7 kilót nyomtak mikor megszülettek,most 14 hétben járok de már +4 kilónál járok ,remélem 10 felé nem megy;)de nagy a gynúm ilyen nagy édesség mánia miatt ami manapság gyötör hogy lehet fentebb megy;)
2012. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
170 centisen 70 kilóról indultam anno, 91 kilósan mentem szülni. Szülés után 80-ig ment vissza (ennyi volt a baba súlya, plusz amit vizesedtem), ekkor megint terhes lettem (4,5 hónap után!), és megint 91 kilósan mentem szülni. Megint 80-81-ig ment le simán. Aztán 9 hónapos volt a kicsi, amikor elkezdtem ledolgozni a zsírt. 5 hónap alatt ment le az a 10 kiló.
2012. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Én is császárral szültem,fájásgyengeség miatt. A 9kg-ból a baba volt 5kg!:)

Nem tudom miért híztam ilyen keveset pedig soha nem diétáztam ha olyanom volt hajnalban is ettem amit megkívántam! Az első trimeszterben nem is hánytam mégis fogytam. Nem vagyok/voltam cukros,minden eredményem végig jó volt.

2012. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9 kg ot híztam, de én rendszeresen intenzíven mozogtam, értsd: naponta 40 perc szobabicikli, heti 3x jártam kismamatornára + otthon rubint réka kismamatornát nyomtam. 169 cm vagyok, 55 kg-al kezdtem a terhességet és 53 kg-al jöttem ki a kórházból.
2012. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szió.Igaz,hogy nekem még odébb van a terhességem vége,mert még csak 11+1 hetes vagyok,de 7 hetesen amikor először jelentkeztem a védőnőnél akkor voltam 78,5 kg, 10+6 hetesen voltam 81kg 20dkg.Szerintem ez rengeteg!!És még hol van a vége.És folyamatosan édesség ehetnékem van :( Én alapból is édesszájú voltam mindig,de amióta meg terhes vagyok azóta tömni tudnám magamba a sütit-csokit :( Remélem összesen 10-12 kg-tól nem fog több feljönni!
2012. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!