Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig bicikliztetek terhesség...

Meddig bicikliztetek terhesség alatt, ha bicikliztetek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Most vagyok 34 hetes és mindenki véres szemmel néz ha meglát a kerón.Meg mondják hogy nem szabad,meg befordul a baba,és megsérül a feje.De még faros a baba.
2012. okt. 16. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
:) Bicajtól nem lesz semmi baja, a babának. Ha elesel esetleg, az jelenthet veszélyt. Én is kb eddig bicajoztam, már nem merek, nem is igen tudok. a hasam kényelmetlenné teszi. 39hkm
2012. okt. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33 hetes terhes vagyok és még tekerek...de már nem sokáig,mert egyre kényelmetlenebb.Úgyis érzed...ha már nem esik jól...abbahagyod.:)
2012. okt. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38. héten szültem és az előtti héten még tekertem a nagyobbik lányommal.Igaz csak néha-néha.Egy kocsink van és ha apa nem ért haza időben,akkor biciklivel tekertünk edzésre.Semmi bajom nem lett.
2012. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35.hétig. Akkor is csak azért hagytam abba, mert elestem, igaz nem biciklivel, hanem a lépcsőről. Férjem olyan mérges lett, hogy azóta még a boltba sem enged elmenni. Amúgy nekem már nem nagyon volt kényelmes, mert alacsony vagyok, és nyomta mindenemet a nyereg.
2012. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem esel el akkor magától a biciklizéstől nem lesz baja a babának. De azért nem ajánlják, mert az egyensúlya megváltozik az embernek pocakosan, meg egyébként is minek kockáztatni. Én nem tenném. Kettő kismamával is találkoztam akik elestek biciklivel. :(
2012. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 39. héten még férfivázas bicóval mentem tanácsadásra. Igaz, hogy baromi kényelmetlen volt, alig fértem el a hatalmas pocimtól. Fejfekvésű volt a baba, és köszöni, jól van a feje. :)
2012. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a legutolsó napig bicajoztam.és minden okés volt.
2012. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!