Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a terhesség...

Ki mennyit hízott a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én 171 cm voltam és 66kg,és most már 86-87 vagyok,pedig van még 6 hetem.Szerintem annyira nem látszik ez a + 20 kg,de olvastam,hogy ez már veszélyes.Eddig is erősebb testalkat voltam,odafigyelek,de azért nem akarok csak salátát enni,vagy diétáznom kellene??

2012. okt. 17. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szia, én 171 cm és 60 kg ról indultam, 82vel szültem 40. hétre. nem volt gond a várandósság alatt. szülés után lement kb 6-7 kg, olyan 75-76 voltam mikor hazajöttünk, most 3 hete vagyunk itthon és 71 vagyok, szval még 4-5 kg lement (szoptatok). azt jelenti fele lement már a 22 kgnak (amiből azért a baba tartozékokkal volt 6-7 kg). szerintem még szép lassan "lecsordogál" majd.
2012. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!