Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti a terhességetek...

Kismamik ti a terhességetek alatt hány hetente jártatok orvoshoz?

Figyelt kérdés
kicsit elcsúsztam az idő pont kéréssel a magán dokimnál most kellett volna mennem de már csak 30-ra kaptam idő pontot ha csak addig valaki le nem mondja... és ez miatt most nagyon ideges vagyok...
2012. okt. 11. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 hetente mentem orvoshoz, most a vége felé majd hetente. 35 hetes kismama
2012. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem járok.

Ahol lakom, csak a védőnőhöz kell járni, külön kismamagondozás orvossal sajnos nincs, magánorvosra nincs pénzünk.

A védőnő néz vérnyomást, súlyt, szívhangot.

Orvos utoljára 6 hetesen látott ( most 33 hetes vagyok).

2012. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4 hetente mentem én is, de a következő időpontot már a vizsgálatkor megbeszéltük, így sosem volt ilyen gond, hogy csúszott volna a dolog. Az utolsó hónapban pedig hetente találkoztunk amikor NST-n voltam a kórházban.
2012. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?Mondjuk ha most kéne menned és csak 30-ra adtak időpontot az nem túl jó ám!!!Nálunk ilyen esetben be lehet menni soron kívül, csak mindig mondanom kell, hogy terhes vagyok.Egyébként havonta 1szer megyek.Illetve mikor doki mondja.Mondjuk nekem ez a 2. terhességem, így nagyjából tisztában vagyok a vizsgálatokkal.


[link]


Ezen az oldalon elég jól leírják, hogy melyik héten milyen vizsgálat van.

Szerintem ha pont lekésel valamit, akkor hívd vissza őket és erősködj, és ha nagyon nem akarják, akkor keress egy másik helyet.

2012. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is 4 hetente járok az orvosomhoz. Mindig a vizsgálat után megbeszéljük a következő időpontot.
2012. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4hetente. Hány hetes vagy? ha épp olyan időszakban vagy h nincs semmi életbevágó vérvétel v genetikai vizsgálat és nem vagy koraterhes, akkor menjetek el egy akciós 4D ultrahangra, megnyugtatna. Vagy sztk. Ne idegeskedj emiatt!
2012. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

2. válaszolónak: Édes istenem, én biztos nem lennék nyugodt... :(

De hol van ez?

Hiszen kötelező a 12. és 20. heti genetikai UH, 16. héten az AFP, stb....

2012. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
21 hetes vagyok. Ez csak magánorvos lenne. Terhesgondozásra,védőnőhöz ugyan úgy járok oda meg vannak az időpontok.2 hete voltam 4D-n jövőhét csütörtökön is megyek 4D-re. Csak ezek mellett van egy fogadott orvosom akihez túl későn kértem időpontot... Soha nem fordult még ilyen elő.. össze szaladtak a dolgok és mindig majd holnap majd fél óra múlva.nagyon haragszom magamra.
2012. okt. 11. 13:10
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor nincs semmi gond, nem az van hogy 6hétig rá sincs nézve a babára! Ne ostorozd magad!
2012. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!Azért azt mondta az orvos hogy hívjam fel a jövőhéten hátha felszabadul egy hely reménykedem benne... Remélem nem fog nagyon le szidni... így is szörnyen haragszom magamra..
2012. okt. 11. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!