Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szurkál a hasam?

Miért szurkál a hasam?

Figyelt kérdés

32. hetet töltöm és már 4 napja, hogy szurkál a hasamba. Én arra gondoltam, hogy a baba nő+ a méhem, s emiatt lehet. De most azt hallottam, hogy magnéziumhiány okozza.

Igaz ez?

Azt tanácsolták, hogy min. napi 3*1 magnéziumot szedjek, de inkább 3*2-őt. Én viszont a Béresből vettem 60szemes kiszerelést. Abból nem túlzás a fenti mennyiség?


2009. aug. 7. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

próbálj meg inkább vaskészítményz szedni és pihenj amennyit csak tudsz

3. babááját váró kismama

2009. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is a harmadik, és eggyiknél sem éreztemezt mint most, tegnap még a dokit is felhívtam, mert annyira kellemetlen, volt, azt mondja hogy magnézium, és fekvés, de tegnap már reggel 2 magnéziummal kezdtem, ugyhogy nemtudom én sem hogy mitől van, nem tudtam magam kihúzni, csak görnyedtem,..meg szokott olyan is lenni, hogyha elfordulok, húzódik eggyet, olyan mint egy kissebb áramütés , de ezt már nem mertem megkérdezni a dokitól, így is eleget zaklatom, minden terhesség más. 29 hetes km
2009. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!