Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diaphyllint irt fel a nögyogyá...

Diaphyllint irt fel a nögyogyászom pontosan mire nem értem mert keményedik a hasam szurkál és egy picit kinyilt a külsö méhszájam de erre kellene ez a gyogyszer? 18hetes terhes vagyok. Várom válaszokat félek bevenni!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én légzés könnyítésére kaptam.
2011. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ez egy hörgőtágító! De úgy működik, hogy ellazítja a hörgők izmait. Lehet itt az összefüggés? Kérdezd meg a dokit, vagy védőnőt! Szerintem az a biztos, ez nem játék!
2011. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A keményedésekre kaptad. Egy kolléganőmnek is szednie kellett kb. a 20. héttől. Egy másik kolléganőmnek is felírta a dokija, ő nem szedte, 31 hétre született a kisfia. Hogy emiatt-e nem tudom, de ha durva keményedéseid vannak szerintem szedd be! Az én dokim szerint napi 6 keményedés ilyen idősen még nem gond. Magnéziumot nem szedsz?
2011. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

simaizom görcsoldó, ami a méhre is hat mivel az is simaizom. Ez mintegy mellékhatása ennek a szernek, mert elsősorban hörgtágító valóban.

Én is ezt kaptam 20 hetesen, mondjuk nem szedtem be.

2011. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is szedtem 20. héttől.tüdőtágító,meg tüdőérlelő hatású.nyugodtan szedd csak be.
2011. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha Magnesii citricit szedsz a Diaphyllin helyett, többre mész. Ugyanaz a hatása, és csak Magnézium, de nagyobb adagban. Én napi 3*1 szemet szedtem, de már a 8. héttől, mert akkor lett a méhszájam 1110. Túlhordtam a babát.
2011. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!