Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért megy el mostanában...

Miért megy el mostanában minden kismama táppénzre?

Figyelt kérdés

5 kismama van a közelemben, mindegyik elment táppénzre legkésőbb a 12. héten. Emellett élik ugyanúgy az életüket, nem pihennek otthon, járnak szórakozni, tornázni még buliba is. Összejárnak más kismamákkal is akik szintén táppénzen vannak.


Lehet hogy gonosz vagyok, de ha dolgozni nem tud akkor hajnalig táncolni miért? Az nem árt a babának? Meg a zumba, bowling ilyenek. Mert a terhestorna egy dolog, az persze érthető lenne.


Aztán csodálkoznak hogy a fiatal nők nem kellenek sehová. Bevallom, én sem vennék fel szívesen nőt ezek után.


2012. okt. 18. 11:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kedves 18. as szülésznő!

Hát ha az úgy menne hogy minden munkahelyen figyelembe veszik a kismamákat, és más, könnyebb, egészségesebb munkát adnának.Ez legtöbbször csak álom, a valóság más.

Nekem a nőgyógyász a 20. héttől tiltotta még a házimunkát is, nyitott méhszáj miatt, fenyegető koraszülés miatt.Meg ugye a két vetélés előtte.

Én személy szerint mindent megadtam volna hogy dolgozhassak, társaságba legyek, ne pedig otthon a négy fal között feküdjek.Nagyon nehezen viseltem.

De igaz, sokszor ok nélkül mennek a nők táppénzre, mert nem akarnak dolgozni, jobb otthon semmit sem csinálni.De nem kell általánosítani, meg kell nézni az okokat is.

Egyik előző válaszoló.

2012. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én 2 vetélés után jöttem el táppénzre,persze könnyü annak aki egész nap az irodában üldögélhet kellemes 20-25 fokban!Sajnos ez a luxus nekem nem járt nekem csak -20 +30 fok járt rengeteg jövés-menés,pakolgatás!Én mai napig szeretek ott dolgozni szerettem a munkával járó sztreszt a napi túlórákat De a 3. babót választottam és nem a munkám!
2012. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!