Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet látni, mikor...

Mikortól lehet látni, mikor mozog a bébi? 20 hetes vagyok, egyelőre csak érzem, meg néha kidugja valamijét... Az apukája is szeretné érezni, mit mondjak neki, mennyit várjon még?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem 30 hetesen lehetett úgy igazán látni hogy ott a lába például.De ez sokmindentől függ.Próbáld meg úgy h. eszel csokit akkor általában mozognak.És akkor tegye a párod oda a kezét.Gratulálok.
2008. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi és én is gratulálok!
2008. máj. 20. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát látszani még jóval később fog, szerintem. ígazán látványosan szerintem csak a 36, hét körül.

Próbáldjátok meg evés után lefeküdni, akkor szeretnek mocorogni.

De olyan huszonpárhét kell hozzá, hogy papa is érezze, mert te előbb érzed belülről.

Fogjátok még bőven, ne izuguljatok:-)

Én a mai napig nem tudom, hol a keze, lába, csak a fenekét érzem hogy nyomja, és csak azt tudom kitapintani. A rugásait érzem, de nem tudom kitapogatni csak a fenekét.

37 hetes kismama

2008. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyetek türelmesek. Apuka már nyugodtan próbálkozhat poackra tenni a kezét - szerintem. ÉN most vagyok a 21. hétben, és nekem már lehet érezni kívülről, már a fél család "találkozott" a kicsilánnyal. Este kaja után ha hanyattfekszel, apuka tegye a pocakodra a kezét, sztem érezni fogja hamarosan!
2008. máj. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 17 hetesen is kézzel érezhető rugásokat kaptam. :) Párom is érezte.
2008. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó nektek! Akkor mindjárt ki is próbálom :D. Köszi!
2008. máj. 21. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!