Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki csak úgy...

Van itt olyan aki csak úgy abbahagyta az Utrogestan hüvelykapszula használatát a 12. héten?

Figyelt kérdés
Tehát nem fokozatosan? Mert itt olvastam hogy nagyon sokan fokozatosan hagyták abba, de nekem a doki azt mondta még két hétig használjam és utána hagyjam abba. Akkor leszek kb. 12 hetes lehet picit több. És mivel én már korábban olvastam itt hogy mások fokozatosan hagyták abba rá is kérdeztem hogy csak úgy abbahagyhatom? És azt mondta igen. Amúgy 2x1-et használok.
2012. okt. 19. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy hagytam abba, mint ha elvágták volna a 13. héten. Én 3x2-t szedtem tabletta formájában. Előző terhességnél használtam a hüvelykúpot, akkor szintén egyik napról a másikra hagytam abba. Nálam mindkét esetben rendesen megmaradt a terhesség.
2012. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A dokid biztos tudja miert igy kell szedned.

Az ultrot nem csak hormonpotlasra szoktak felirni, hanem egyeb okbol is/hematoma, verzes - mint nalam/, hogy a magzat jobban tapadjon. En is 2*1-et szedtem, most a 12 heten mar csak napi egyet, a 13. heten pedig 2 naponta1-et. A kiirt adagom is pont erre eleg.

Ha a dokid szerint, nem gond a leallas akkor biztos igaza van.

2012. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy ördöngösség ez.

Nekem azt mondták a kórházban, az utolsó 3-4 napon felezni kell az adagot (esetedben 1*1-et kell szedni), majd simán abbahagyni. Így is tettem, a kisfiam nemsokára 3 éves lesz.

2012. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért napi két szemet nem nagy dolog abbahagyni. 1-2 napig vegyél be egyet és utána hagyd abba.

Nekem a napi 6 szemet 5 nap alatt el lehetett hagyni. A fokozatosság azt jelentette, hogy naponta 1 szemmel csökkentettem.

2012. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2012. okt. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!