Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykapszula és...

Utrogestan hüvelykapszula és Canesten Kombi kúp használható együtt? Hogyan?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok, és az orvosom szerint kezelni kell a gombás fertőzésemet, pedig úgy vigyáztam, hogy ne szedjek össze semmit. Még az Anion-os betét sem segített, úgyhogy erről is ennyit. A baj csak az, hogy közben Utrogestan hüvelykapszulát is kell szednem hormonpótlás miatt. Használható ez a kettő együtt? Ezt elfelejtettem megkérdezni a dokitól, hívogatni meg nem akarom már megint.
2010. jún. 30. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig ezzel fel kell hívni az orvosod, mert ez fontos!


A fertőzéssel kapcsolatban pedig ne hibáztasd magad, terhesen más a hüvely ph-ja, nagyon könnyű összeszedni mindenféle fertőzést, ez nem a te hibád!


Ha nagyon nem akarsz telefonálni, akkor kérdezd meg ezta adokit, hamar szokott válaszolni és mégis okosabb mint mi. Nem kell regelned hozzá.


[link]

2010. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet! Igazad van, ez orvosi kérdés...
2010. jún. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!