Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nagy erőlködés a 37...

Nagyon nagy erőlködés a 37 héten megrepesztheti a burkot?

Figyelt kérdés

hát ciki, nem ciki, 15 percen át trónoltam a wc-én mire sikerült alkotnom.. de borzalmas szorulásom volt és nagyon nagyon erőlködtem.. lett is aranyerem ,alig birok ülni


kérdem én hogy ettől a nagy erőlködéstől lehet valami gond?

azóta nagy buli van odabent..



2012. okt. 19. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:
hát most rendesen elkezdett fájni a pocakom
2012. okt. 19. 16:36
 2/6 Anita8401 ***** válasza:
Szia előfordulhat,hogy a nagy erölködés beindítja a szülést :) de ha meg is indul akkor se ess kétségbe mert nem lesz koraszülött :) .
2012. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

baromi jó lesz ha igen.

furcsa az egész hasam, nem vagyok túl jól.

várok...

2012. okt. 19. 16:44
 4/6 Anita8401 ***** válasza:
Jaj de izgi :) figyeld a tüneteket és mindenkèppen írj,hogy mi van veletek nagyon szorítok,hogy az legyen amit szeretnél :)
2012. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

továbbra is fáj a hasam,

szerintem meghúzódott a nagy erőlködéstől..

meg bekeményedett,és a kisfiam folyton kinyomja magát eléggé durván

2012. okt. 19. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem fog beindulni. Csak azért viháncol a babád, mert "több helye" van... :D Komolyan, nekem is volt, hogy 3-4 napig nem tudtam wc-re menni, a babám se mocorgott, már hívtam a férjem, hogy menjünk be a kórházba, csak előbb még megpróbálkoztam. Amint lehúztam a termést, a kiscsaj beindult. Többször is volt ilyen. Szóval szerintem nálad is ez lehet, a pöttömöd örül, hogy már nem nyomja őt semmi a másik oldalról... :) Ha szülnél, akkor nem mocorogna annyit, hanem erőt gyűjtene a nagy utazásra!


Pihizz le, esetleg egy meleg zuhany enyhítheti a görcsöt.


35 hkm

2012. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!