Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes kismami vagyok. Azt...

40 hetes kismami vagyok. Azt olvastam h a tonik segít beindítani a szulést, szerintetekkiprobáljam?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megbírod inni próbáld ki:) nem veszthetsz vele.
2012. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a babámnak ugye nemlehet baja tole?azt írják h a terhesség elso szakaszában káros lehet, de az utolso napokban segíthet beindítani a szulést
2012. okt. 20. 09:08
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a gyerek kijön,amikor itt az ideje...Miért sietteted a természetet?Ezek után nehéz lesz elhinni,hogy türelmesen szopiztatsz,és a baba igényeit nézve altatsz.Mint a buszmenetrend...
2012. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet tőle baja a babának:)

Kedves utolsó, gondolom a kérdező sem arra gondolt, ha most rögtön meg kell születnie a babának. És a babának sem árt, ha 2 nappal előbb születik:)

2012. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

10 nappal túlhordtam az első gyereket, ennek távlatából ítéld meg, amit írok. :)

Nekem semmi, de SEMMI nem indította be.

Szexeltünk, bútorokat tologattam, összeettem mindent, később a kórházban órákat lépcsőztünk a sorstársakkal, de semmi. Mikor már azt hittem, hogy ő lesz az első gyerek, aki bent marad, akkor egyszer csak pukk...és elment a magzatvizem. Gond és komplikáció mentes, gyors (két és fél órás) szülésem volt, amikor jönni akart, jött magától.


:) Lehet, hogy már ő is csak azt várja, hogy "békén hagyd", és felkészülhessen a nagy útra.


Egy pohár tonik nem fog ártani. De ne keseredj el, ha nem is használ.

2012. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem sietteti,40 hetes...Egyébként meg ha ő nem próbálna ki most kíméletes praktikákat, a dokik majd megteszik egy-két hét múlva, ami már sokkal drasztikusabb lesz és végképp nem természetes. Úgyhogy én megértem.

Kedves kismami,hajrá,bár volt itt már ilyen topik, olvasd el, nem nagyon jött be a tonik a nagyátlagnak. Én annyit tudok tanácsolni, hogy mozogj minél többet,nem edzésre gondolok,de sétálj, ha csak a lakásban is.

2012. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
A gyereknek nem lesz tőle baja, és neked sem, vagy beindul a szülés, vagy nem. Idd nyugodtan, akár 2 literes palackkal is együltő helyedben.
2012. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat rendesek vagytok...Kedves támado második,nemszorulok a te hitedre , a világon mindennél jobban várom a kicsimet és h torodhessek vele,csak tudod kérdezz mielott támadsz,a babám 4400gramos a pocakomban én meg mindossze 160 cm éc 70 kilo vagyok...azaz ha bentmarad a baba még egy hetet akkor tuti hízik még, és nemtudom h hogy hozom ot a világra...csakis ezért sietek...de már betoltottem a 40.hetet is...Ja és az orvosom tanácsolta h beinduljon aszulés probálkozak szexel, sétával, málnalevél teával...és a tonikot meg neten olvastam ezért is kérdeztem...KOszonom szépen a válaszokat akik megértettek...aki meg nem annak...
2012. okt. 20. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

szia!

én 40+4 naposan ittam ricinus olajat páleszbe keverve sok gyümilével..ez a bábakoktél (ja és kis pálinka tehát meg sem érzed)

nah ez jól megfo@atott... :) aztán uténa való éjjel a szülés is beindúlt...

a bábakoktél sem ártalmas, nyugodtan kipróbálhatod, max nem baba hanm más lesz belőle :)

de kipucolódnak a belek szülésre :)

2012. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!