Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-hetes kismamák, hogy...

20-hetes kismamák, hogy vagytok? Ilyenkor hol helyezkedik el a baba? Köldök alatt vagy hol? ,

Figyelt kérdés
20-hetes kismamák,hogy vagytok?Baba mozgás???fiú-lány???Vásárlás??stb.Nekem szokott fájni a derekam ez normális?????

2012. okt. 20. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
I feel so good!!!
2012. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Nekem is borzasztóan fáj a derekam. Már nagyon élénken mozog, a kiscsajszim. Két fiú után:-).Kb köldök környêkén van a méhünk. Nem veszek semmit, majd csak a végén. Amúgy csak babaülés kell, meg néhány csajos holmi, mert van mindenünk. Neked mozog màr? Vettetek vmit? Első baba?
2012. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaz én 22 hetes vagyok :) De jól, nekem is fáj a derekam, már nem vagyok túl fitt, nem híztam még.Lányunk lesz, már van egy 2,5 éves fiúnk.Már vettem pár dolgot, leginkább ruhát, de nekünk is sok van tesóról.
2012. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

én 19 hetes leszek jövőhéten.úgy néz ki h kisfiú,bár a genetikai uh-ra csak pénteken megyek..ott majd tutira kiderül..:)

a baba mocorog..de nem hullámzik a hasam pl mint másnak.

nem vettem még semmit.azt hiszem majd a karácsonyi leárazásokkor kezdem meg!:)

nekem a hüvelyem szokott feszülni és olyan mintha lenne ott vmi..de azt mondják h ez az alhasi vérbőség miatt lehet,.

2012. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Holnap kezdem a 20. hetet elég sokat mozgolódik a kicsi de mikor milyen napja van...van mikor többet lustálkodik de mint pl tegnap este is már amikor majdnem aludtam ő akkor jött elemébe :D Kislányt mondtak tutira a 18hetes genetikain már elkezdtünk akciós ruhácskákat megvenni ha meglátjuk 1-2 mindig veszünk de nagyon sokat öröklünk is így nem kell sokat betárazni...babakocsit ma voltunk nézegetni a kiságyacska már megvan... :) Ti hogy álltok?
2012. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, hármasikrekkel, lányok. Nekem is iszonyatosan fáj a derekam, de túl kell tennem ezen magam, mert itthon a kiscsalád nem fogadja el indoknak, ha azt mondom azért nincs vacsi, mert fáj a derekam, illetve azpn kívül, hoyg 3szor annyit járok pisilni, mint terhesség nélkül, nagyon jól viselem és jól érzem magam:) Vannak már gyermekeim így csak olyanokat veszünk amiből muszáj többet/nagyobbat. Pl már kinéztük a babakocsit, de még nem jutottunk el odáig, hogy megvegyük.
2012. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy csak most írok.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és nagyon szép és jó baba várást nektek Üdv:Zsuzsa
2012. okt. 22. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!3. válaszoló vagyok, a 22 hetes, Orsi. :) Gyomorégés nektek van?Mit szedtek rá?Nekem a védőnő a Rennie-t mondta, de most éjjel már aludni se bírtam hiába vettem be.Tipp?
2012. okt. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lúgos vizet inni, nekem bevált, lehet drogériákban is kapni, meg diétázni pár napig, többször egyél keveset. Mellette bevehetsz Renniet is.
2012. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok en 20 hetes vagyok ès egyre gyakrabban mocorog a kicsim de nem tudjunk mi lesz de szerintem fiu lesz meg nem vettem ugy semit meg van idö vasarolgatni nekem is fájni szokott a derekam neha a labam kezem alig tudok rá nèha aludni
2021. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!