Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 800 mg magneziumtol...

Napi 800 mg magneziumtol lehet hasmenesem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1000mg-ot szoktam/nap, de semmi bajom.
2012. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Én is érzékeny vagyok rá, ha többet eszek akkor hasmenésem van.

30h km

2012. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Béres Magnéziumtól volt. De annyira, hogy kórházba kerültem miatta.

Váltottam Magnerotra, napi 1000-1500 mg-t szedek és semmi bajom :)

31 hkm

2012. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eddig is kb ennyit szedtem, csak nem ebbol a fajtabol.

A magnerot nekem is jo volt csak az ara miatt szerettem volna valtani:(

2012. okt. 20. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
igen nagy adagban regen hashajtonak is hasznaltak De minek szedi mindenki nem ertem hiszen haskemenyedes a terhesseg alatt normalis lehet.
2012. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vegyél magnesii citricit, az a legolcsóbb és leginkább kismamáknak való,csak sok orvos nem mondja. Receptre is felírják,de anélkül is kapható. 500mg egy tabletta mg tartalma,én mindkét gyereknél ezt szedtem, semmi bajom nem volt tőle. 2külön dokihoz jártam és mind2 csak ezt javasolta, napi 3x1 adagban. A reklámozott mgb6, magnerot bogyót egyik sem javasolta. Ha esetleg laktóz érzékeny vagy, akkor is szedheted ezt. A mgb6-ban van segédanyagként laktóz, azért is mehet a hasad.
2012. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 5. valaszolo!

Nekem azert kellett szednem, mert a 22. hettol nagyon kemenyedtem, korhazban is voltam, ezert kellett szednem, most is, hogy szedem, eleg sokat kemenyedek, de mar a 31. hetet netoltottem, meg kb 6 hetig remelem minden rendben lesz, utana johet a baba:)

Es azert kell szedni, ha valaki sokat kemenyedik, mert megrovidulhet tole a mehnyak.

3-as valaszolo:)

2012. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a magnézium citrátot szedem, napi 1500mg-os és nem megy a hasam, sőt, néha még nehéz is a wc-zés.

Ráadásul receptre mindössze 140Ft 10 db.

2012. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedves 5.válaszoló!


Az első gyerekkel a 20. héttől annyira keményedtem, hogy nyílni kezdett a méhszájam...

A második gyerekkel a 8. héten 1110 lett a méhnyakam, előtte 1 napig görcsöltem. Riogattak, hogy elmegy a baba, de nekiálltam szedni a mg citricit és nem lett baj.


6. válaszoló voltam

2012. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!