Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután pár percenként...

Tegnap délután pár percenként keményedtem, több órán keresztül. Magnéziumtól sem igazán lett jobb, csak reggelre mire jól kipihentem magam. Ma megint volt pár keményedésem. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2012. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hétfőn töltöm a 35. hetet.
2012. márc. 23. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem hívd fel az orvosod, vagy ha nincs menny be a kórházba, Te is nyugodtabb leszel, ha megtudod mi van veled!

remélem azóta elmúlt és semmi problémád!

2012. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.igen azóta már elmúlt,és semmi problémám.szerintem az volt a baj h sokat mentem aznap mindenfelé.
2012. márc. 24. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, biztos akkor az volt a gond, pihenj többet. Én most vagyok 36 hetes, van egy kétéves királylányunk, én is nagyon sokat megyek de azért próbálok minél többet pihenni. Két napja be kellett menni az ügyeletre, mert 4 órán keresztül 15 perces fájásaim voltak de kiderült szerencsére hogy csak jóslók.Viszont a méhszájam már 2100 lett. Sokat kell pihenni pont ilyen 35-36 hetesen meg persze előtte is de ilyenkor még ráfér a picurokra egy kis hízás még..... Boldog babavárást!
2012. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a méhszájam nekem is 2100 már 0 27. hét óta.vagy már lehet előbb kinyílt de csak akkor derült ki.és nekem is van egy 2 évesem,kislány.vagyis májusban lesz 2 éves mikor a hugi születik:)))mellette nemigazán tudok sajnos pihenni.néha akkor amikor ebéd után lefektetem és ha éppen nincsen dolgom akkor pihizek kicsit,de ez ritka.boldog babavárást neked is:)
2012. márc. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!