Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az újszülöttnek milyen ápolási...

Az újszülöttnek milyen ápolási dolgok kellenek?

Figyelt kérdés
Első Babánk érkezik lassan:-) a védönő meg a doktornő tudom majd adnak receptet amin van pár dolog de nekünk mit kell venni.Pl pelus popsitörlö..stb. Köszönöm!
2012. okt. 21. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne.28 hkm
2012. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit még külön kell beszerezni: kisolló, fültisztító, pelus, popsitörlő, gézlap, vatta

Receptet kapsz majd: alkohol, hintőpor, fürdető krém


Most hirtelen ezek jutnak eszembe, ha vmi kérdésed van írj!

2012. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lehet netről leszedni listát, a védőnőtök nem adott? Én tőle kaptam! Mikorra várjátok a babát, én nov 30ra
2012. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én január 15 re.De semmi ilyet nem kaptam,ami összesitve lenne a téma,hogy mi kell még.És kb ezek a dolgok (CSAK AZ ÁPOLÁSI)mennyibe kerülnek?Ezt értek krémek hintőpor törlő stb.
2012. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami receptes azt nem tudom, mert még én sem váltottam ki, a többi nem vészes! Délután begépelem nektek amit kaptam papírt, hogy mi kell a picinek! Írok mellé kb árakat is amiket tudok!
2012. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én dec.13-ra várom.Megköszönnénk ha elküldenéd!
2012. okt. 24. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Babakelengye:

Rácos kiságy: matrac,2-3 lepedő, gumilepedő, 2 takaró (vékony,vastag), pelenkázó asztal


Kiskád, lázhőmérő, szobahőmérő, vízhőmérő, orrszívó, babakocsi, kocsitakaró, szennyes pelenka és ruha tárolására


Ruházat: textil pelus 10-15db, 2-3csomag eldobható pelus a kezdő méretből, 2-3kising vagy kombidressz (ujjatlan, rövid ujjú, hosszú ujjú 56-62-es méret, 2 vékony sapi, 2 vastag sapi, kocsikabát, 3-4db rugi, bundazsák, 2 fürdőlepedő, előke, 1-2 hálózsák, esetleg pólya


Kozmetika: hajkefe, körömvágó olló, fültisztító pálca, növényi olaj, popsitörlő, babasampon


Gyógyszertár: 6x6-os steril gézlap, 70%-os alkohol, hexaclorophenes hintőpor, paraffinolaj, steril vatta, babafürdető, bőrvédő v testápoló, popsikenőcs


etetéshez: kávéskanál, kihajlós szélű pohár, 1-2cumisüveg, kislábas, üveg reszelő, turmixgép


Remélem segít nektek, ha kérdésetek van írjatok nyugodtan priviben, ha tudok segítek!

2012. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Popsitörlő 500ft körül van ami márkás, de van ennél olcsóbb is, pelus változó 35-55ft-ig vannak darabáron! Fültisztító olcsó párszáz ft, orrszívó 2000ft körül, lázmérő 1000ft körül, vízhőmérő 500ft körül


gyógyszertárit még nem tudom, de neten beírod a nevüket, kb árakat láttok!


Nekem a doki ajánlott még homeós dolgokat a 36. héttől, illetve a szülésre, ezen érdemes még gondolkodni szerintem

2012. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!