Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagykanizsán kit ajánlanátok...

Nagykanizsán kit ajánlanátok akkor, ha programozott császárra készülnétek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 14:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint melyik orvost! :)
2012. okt. 21. 14:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint, h te akarod megkérni, h programozott császárod legyen, vagy orvosi indok van rá és úgy keresel rá dokit?Ha az első, akkor a főorvos, bár nemtudom, h kérésre megcsinálja e, ha orvosi indok is van rá akkor pedig bármelyiket szívből tudom ajánlani!
2012. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orvosi indokom van. Volt már 2 császármetszésem, ezek miatt tuti nem szülhetek simán. Gyermekeim a szabó főorvos úrnál születettek, de Ő nyugdíjas lett, ezért keresnék másik orvost. Sajnos egyik sem szimpatikus annyira, hogy könnyen döntsek. :(
2012. okt. 21. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor én Zsiray doktort ajánlanám!Ő az én orvosom is, bár más jellegű műtétem volt nála, de ő a legjobb szerintem!
2012. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen stílusú dokit keresel. mert gondolom terhesgondozásra is hozzá járnál és az ugyan körzetesítve van, de azért megoldható. a Zsirai elég hebrencs, de azért érti a dolgát, csak hajlamos elbagatelizálni dolgokat. Orosházy nyugodtabb természetű. a doktornő elég szeszélyes, mikor milyen kedvében találod :-) bár magánpáciensekkel állítólag kedvesebb (ahogy mindegyik). a többire szót se pazarolnék szerintem :-(((
2012. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Orosházi. Én a 9. héttől kezdve veszélyeztetett terhes voltam, rengeteg bajom volt, Orosházi végig fantasztikusan viselkedett velem, mindenki azt mondta koraszülés lesz. Szerintem így is lett volna, ha nem a főorvos úr lett volna a dokim. Aztán a 40.héten szültem császárral. Minden simán ment, nagyon gyorsan kikapta belőlem a babát, talán 10 perc sem volt az egész műtét. A már említett bajaim miatt rengeteget voltam a kórházban, az összes orvost megismertem, ezért mondom, hogy egyértelműen Orosházi. Talán még a Zsirai, de ő mindent elviccel. A többi dokira 100%, hogy nem bíznám rá magam.
2012. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!