Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erre valami megoldás (majdnem...

Erre valami megoldás (majdnem hányás)?

Figyelt kérdés

Nincs hányingerem nem is hányok (bár majdnem), csak olyan mint mikor elindul visszafelé, majd félútnál megállva megszűnik az egész kellemetlen érzés. Nektek is van ilyen? Tudtok rá valami megoldást?

30 hkm


2012. okt. 21. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont igy van, nem tudom hogyan csökkentsem,
2012. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán egy kis popcornot eszegess.
2012. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem a 16.hétig volt most így.

A korábbi várandóságom alatt csak a végén.

Nekem a hideg cola,gyömbér segítettek.(pár korty,amikor nagyon rosszul vagy)

és sokszor ettem pár falatot.Főleg joghurt,kefír,banán.

sajnos jobb ötletem nincsen.

2012. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi 2., de sajnos nincs is itthon popkorn, meg nem is igazán szeretem.
2012. okt. 21. 17:45
 5/9 A kérdező kommentje:

* popcorn

Nem vagyok rosszul, csak pillanatokra tőr rám ez a kellemetlen érzés. Aztán van, hogy tovább semmi bajom, van, hogy 2x-3x vissza-vissza tér rövid időn belül.

2012. okt. 21. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen mikor a vitaminokat akarom lenyelni, a nyelvemre teszem és jön a róka hang....elindul minden de aztán semmi nem jön.
2012. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én aztán mindent kipróbáltam amit csak ajánlottak, de egyedül a hideg kóla segített. Sajnos magas a vérnyomásom, így azzal azért csínján kell bánnom, de még így is rendbe szokott hozni. :)
2012. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha valakinek van még valami bevált trükkje, az jöhet. :)

2012. okt. 21. 19:49
 9/9 A kérdező kommentje:

Ilyeneket találtam még itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Szia! Nekem ez a 2. terhességem, s tipikusan a 30. héttöl jelentkezik gyomorégés, a nyelöcsöben is érezni. Az elsö szülésfelkészítön javasolta valaki, hogy diót, mogyorót rágcsáljunk. Nálam bejött! Néha háztartási kekszet is szoktam. Egy próbát megér!


nekem egy pohar hideg tej segített.. es az egeszseges is!


Ha savas a gyomrod, akkor kerülni kell a savas gyümölcsöket, ételeket, gyümölcsleveket, fűszeres csípős kajákat!

Igyál sok vizet, sok tejet , ezek közömbösítik a savat!Nem hiába tanítják általános iskolai kémiaórán is ezeket, na meg az elsősegély-tanfolyamon is, ha valaki véletlenül savat iszik akkor tejet vagy vizet kell vele itatni, hogy közömbösítse a savat!

Ezen kívül az orvos és a gyógyszerész tud ajánlani olyan savlekötőt, mint pl. a Rennie-t, amit terhesen is szabad használni (na nyilván nem hat marokkal).



Hogy melyik mennyire jó nem tudom, de egy próbát lehet megér. A kekszre pl. utána jött egy ellen javaslat is a fenti linknél.

2012. okt. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!